Oświetlenie LED

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

21 stycznia 2015, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Co by nie mówić to oświetlenie LED będzie coraz popularniejsze na każdym kroku. Ekonomii nie da się oszukać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2015, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś używał żarówek ketai? Np. tego typu http://softled.pl/pl/c/Trzonek-E27/35 ? Będę wdzięczny za wszelkie info.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2015, 01:24

Zgadzam sie: good 0 bad

niesetety nie. Ja na razie kupowałem tylko ledy philipsa od http://www.karel2.com.pl/home/ bo chcialem sprawdzic jak bedzie sie ono sprawdzac u mnie w domu. Wiec wolałem wziac coś sprawdzonego na początek.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2015, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne rozwiązanie, duża oszczędność i dobre światło.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2015, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Moskalik napisał: Co by nie mówić to oświetlenie LED będzie coraz
popularniejsze na każdym kroku. Ekonomii nie da się
oszukać :)
To prawda, żarówki LED to obecnie najbardziej energooszczędne źródło światła. Poza tym ich jakość jest całkiem dobra. Diody LED świecą i gasną natychmiastowo, pełną jasność osiągają w zaledwie kilka mikrosekund. Poza tym cenowo też nie wypadają tak najgorzej, można sobie sprawdzić ceny, chociażby tutaj - http://www.emi-led.pl/12-technologia-led.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2015, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Żarówki LEDowe kupowałem jakiś czas temu w LEDin i ceny tam nie przerażają :) Także nie ma co się martwić, że za energooszczędność będziemy musieli zapłacić dużo więcej przy zakupie żarówek.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

LED jest drogi ale wytrzymały to prawda. Jeżeli zamontujesz nieodpowiedni typ w łazience to będą padać jedna po drugiej i szybko przekroczysz oszczędności tak naprawdę. Elking ma w ofercie specjalne dla pomieszczeń o dużej wilgotnośći.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Bo tego rodzaju oświetlenie po prostu też trzeba umieć po prostu montować i wiedzieć, gdzie je zamontować, aby było funkcjonalne i ładne.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Oświetlenie ledowe można bardzo fajnie wykorzystać. U mnie akurat znalazło zastosowanie jako oświetlenie dekoracyjne, chociaż w toalecie używam ich jako normalne. Zaletą jest na pewno ich oszczędność, niektóre zużywają np 2W. Drugie to jest spory wybór kształtów, mocy itd i najlepiej jest je kupować w Internecie. Ja znalazłam fajne modele na http://www.sklepelektryka24.pl i jak się później okazało również bardzo dobrej jakości.

Ten post był edytowany przez amanda dnia: 20 marca 2015, 10:42
Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2015, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,oświetlenie LED ma bardzo wiele zastosowań,a my chętnie pomożemy i doradzimy gdyż akurat tym zajmujemy się na co dzień,zapraszamy na www.Lednaise.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >