Pomysł na oryginalne łożko dla dziecka ??

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

24 sierpnia 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieciaki uwielbiają łóżka na antresolach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2012, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam kiedyś marzyłem o takim. A przy tym można trochę miejsca zaoszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2013, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

piętrowe łóżka rewelacyjnie sprawdzają się w pokojach o małej powierzchni. Kilka fajnych propozycji można znaleźć na http://mebledladziecka.com.pl/21-lozka-pietrowe

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2013, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla porównania podsunę adres strony na którym ja kupiłem nasze łóżko piętrowe
www.lozkapietrowe.com

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Moim zdaniem właśnie w pokojach które mają mniejszą powierzchnię,takie łóżka dobrze się sprawdzą i dodadzą klimatu w całym pokoju. Dzieciaki mają wtedy mnóstwo frajdy i zabawy.


www.HityCenowe24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2013, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

ja akurat mam małe mieszkanie i niestety pokój syna jest malutki, więc musiałam kupić coś co nie zajmie dużo miejsca, a także będzie funkcjonalne, zdecydowałam się na łóżko antresolę: http://www.puchatkolandia.pl/antresola-podwyz szana-nemo1/ i jestem zadowolona, bo całość prezentuje się świetnie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Rzeczywiście wygląda bardzo fajnie,więc pewnie nie gorzej jest także w praktyce. Napisz za jakiś czas swoją opinię z użytkowania. Jeżeli można wiedzieć to ile kosztowało Cie takie łóżko?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2013, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy okazji ciekawej dyskusji cały Zespół DecoRoom, choć przede wszystkim męski :) wszystkim kobietom życzy uśmiechu i radości w życiu codziennym oraz samych trafionych decyzji przy aranżacji i wykańczaniu Waszych mieszkań. Powodzenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

No co prawda Dzień Kobiet już za nami,ale ja także życzę Wszystkiego co najlepsze:) Wracając z kolei do łóżka,to chyba w każdym pokoju,zarówno tym większym jak i mniejszym dziecięcym,znakomicie sprawdzą się piętrowe. Jako dzieciak zawsze o tym marzyłem:)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

jako przedstawicielka kobiet dziękuję w imieniu wszystkich za życzenia, co do łóżka to piętrowe niby super, ale ja nie marzyłam o takim w dzieciństwie, bo już wtedy miałam lekki lęk wysokości :P teraz również wolałabym z takiego nie korzystać, ale te wszystkie łóżka-samochody wyglądają super

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >