Poppa ciepła - sprawdza się?

« Powrót do grupy: Ogrzewanie

29 października 2021, 08:50

Zgadzam sie: good 1 bad

Skąd się wziął ostatnio taki bum na pompy ciepła. Byłem wczoraj na kolacji u znajomych którzy zainwestowali w takie urządzenie. Przekonywali mnie, że im szybciej tym lepiej, ale ja ostatnio zainwestowałem w panele słoneczne. Dom ogrzewa zwykłym piecem. Wiem, że niedługo musze go zmienić, ale myślałem o gazie. Tylko te ceny. Możliwe, że będzie drożał w nieskończoność? Fajna taka pompa ciepła ale jej cena… Czy to się opłaca, ma ktoś takie urządzenie dłużej niż 5 lat?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2021, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

jest to urządzenie nowoczesne i duża dotacja jest na zakup z programu czyste powietrze moge powiedzieć tyle mam w domu kocioł pelletowy i jestem zadowolony a na działce tzw. letniaku który też wynajmuję całorocznie mam
właśnie pompę ciepła powietrzna polskiego producenta defro - mam 2 sezon i jestem zadowolony spełnia wszystkie potrzeby i nie jest wcale taka droga w utrzymaniu. mam 2 lata i jest in pluse .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2021, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wymaga to jakiegoś częstego serwisowania? Możesz podać model urządzenia?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2021, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

w moim przypadku to defro dhp premium
co do serwisu to jak każde urządzenie grzejące lub użytkowe przynajmniej raz w roku aby posiadać gwarancję
dlatego takie poniewaz w domu mam piec pelletowy tej marki i jestem zadowolony i z pieca i z obsługi instalatorów oraz samego producenta

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2021, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz napisać jaki masz model tego pieca? Patrzę, że mają duży wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2021, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

piec pelletowy mam defro delta eko 15
2 lata i sobie chwalę

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 424

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >