Posadzka z żywicy epoksydowej

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

28 marca 2013, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam na potrzeby niewielkiej hali do produkcji stolarskiej i magazynu zastosowałem posadzki polimerowe. Oczywiście do zastosowań wnętrzarskich takie przemysłowe i najwyższej jakości posadzki z katalogu megachemie.com zastosować można bez problemu. Ilość wersji kolorystycznych i fakturowych jest tak duża, że można pokusić się o ciekawą i niepowtarzalną aranżację.

Ten post był edytowany przez mrnorth dnia: 3 kwietnia 2013, 18:40
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2013, 18:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy takie posadzki nadają się na taras?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2013, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Deski na taras zamówiłem z Warszawy - Taras Studio. Dodatkowo mają oni w swojej ofercie różne środki pielęgnacyjne, a na stronie pokazane jak wykonać taras :) - więcej tu

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2013, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

nasi zagraniczni znajomi mają niemal całe mieszkanie w posadzce epoksydowej. po wizycie u nich z zona zachorowalismy na takie, musielismy je miec. z racjo dosc wysokiej ceny, jednak calkowicie adekwatnej do jakosci i trwalosci podlogi, zdecydowalismy sie na posadzki poliuretanowe (bo w ich przypadku można zamontować ogrzewanie podłogowe) w kuchni, przedpokoju i sypialni. podłogę zrobiła nam firma Smart Floor Design polecam. fachowo, terminowo, na czas, zero problwmów i dobre podejscie do klienta - odpowiedziali na wszystkie pytania i watpliwosci. jesli jestescie z Warszawy albo mazowieckiego polecam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2013, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

hej nie orientujesz się czy robią posadzki też poza wraszawa i centralną polską? chodzi o realizację na Śląsku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2013, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

z tego co mi wiadomo, to robią na terenie całego kraju. przynajnmniej wspominali o jakiś projektach, w różnych rejonach kraju, wejdz na ich strone. tam masz tez przykladowe realizacje http://posadzkizywiczne.pl/galeria/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2013, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie, że ogrzewanie podłogowe to bardzo fajna sprawa. Mam ogrzewanie podłogowe elekrtryczne (drut oporowy) pod kaflami w łazience i kuchni. Instalowałam raczej po to by było ciepło w stopy, ale w efekcie w tych pomieszczeniach odczuwalnie podnosi się temperatura. Polecam. A ogrzewanie montował mi Pan Sławomir Jaskulski . Zobacz ofertę ogrzewania podłogowego

Ten post był edytowany przez mogilany dnia: 7 maja 2013, 19:00
Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2013, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku lata będę robić ogrzewanie podłogowe w łazience. Słyszałam od różnych użytkowników instalacji, że praktycznie się to kalkuluje. Instalacje wykona mi firma P.U.H.P. EKO-TECH Sławomir Jaskulski. Co o tym wszystkim myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2013, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o hydraulika to polecam Pana Sławomira Jaskulskiego. Jego oferta usług jest naprawdę bardzo bogata. Ja skorzystałem z jego usług i muszę uczciwie przyznać, że jest to facet godny polecenia, nie mam się do czego przyczepić Więcej możecie doczytać na jego stronie usługi hydrauliczne

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2013, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z ogrzewania podłogowego jestem bardzo zadowolona. Robiłam je w tamtym roku i w zimie sprawdziło się w 100 %. Fabryka Ciepła Dariusz Kosieradzki zrobił mi całą instalację. bardzo solidna firma http://www.hydraulicy.warszawa.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >