Remont łazienki

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

27 czerwca 2018, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak remontujesz to na własną rękę to chyba Twoją obowiązkową lekturą teraz jest jakiś blog budowlany . Wiele osób zabiera sie za budowanie czy remontowanie , nie mając o tym pojęcia. Wtedy dobrze jest poczytać porady różnych ekspertów by wiedzieć co robić

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2018, 13:22

Takie rzeczy warto powierzyć fachowej firmie budowlanej w celu uniknięcia niepowodzeń czy utraty znacznej ilości czasu. Przy remoncie warto też zainstalować filtry wodne na kran.

wwww.TechnikaWody.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2018, 12:20

Remont łazienki to dość poważne wyzywanie, na pewno nie obędzie się bez odpowiednich narzędzi. Zobaczcie je u nas.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2018, 19:44

Ja z kolei serdecznie polecam naczynia bufetowe ! Naprawdę warto!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2018, 13:07

Pakiet aranżacji i wykończenia pod klucz w pakiecie od dobrej firmy polecam. Dużo lepsze rozwiązanie.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_ rs

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2018, 20:02

Remont łazienki to kłopotliwa sprawa, aczkolwiek ważne jest to na jaką koncepcje się zdecydujemy. Polecam zacząć od ustalenia kolorystyki oraz wybrać odpowiednie akcesoria do wyposażenia łazienki. W tej kwestii służymy swoją pomocą :)

Ten post był edytowany przez Laminadar.com dnia: 24 sierpnia 2018, 20:31
Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2018, 18:04

A ja z kolei polecam Wam Marven - https://marven.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2018, 11:20

U nas jest już praktycznie po wszystkim. Zostało dokupić jeszcze parę drobiazgów. Wczoraj sprawdziłam namiar od koleżanki i najprawdopodobniej wiekszość tam zamówię. Spodobały mi się te ich uchwyty np na deskę do prasowania, wieszaki, ale ten https://www.superwnetrze.pl/wyciskacz-do-tubek-msc,t30397.ht ml gadżet zamówię w pierwszej kolejności.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 16:52

Remont łazienki to zwykle poważna sprawa. Przede wszystkim zaopatrz się w odpowiednie narzędzia, bez tego ani rusz i wybierz odpowiednie akcesoria, warto poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie będzie znacznie taniej.

Ten post był edytowany przez CoolTools.pl dnia: 17 września 2018, 19:27
Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2018, 10:48

moja żona się uparła, żeby remontować łazienkę. to się zgodziłem. już tak nowocześniej ją zaprojektowaliśmy z inteligentnymi urządzeniami takimi jak deska myjąca na toaletę znaleźliśmy coś takiego https://uspa.pl/pl/deska_z_bidetem_uspa_7035/ idelanie pasuje do nowoczesnej łazienki. Żona to koneserka stylu więc na design uwagę zwraca i to urządzenie jej się spodobało

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Zakładanie firmy Liczba postów: 1 Grupa: Ciekawe pom... Moi Drodzy, mój mąż postanowił założyć firmę budowlaną i zastanawia się nad logotypem. Znalazł o tym dość ciekawe informacje na tym blogu, ale chciałby wiedzie...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 259 Grupa: Ciekawe pom... W mojej przyszłęj sypialni jest póki co położony tynk techtynk.pl/ przez bardzo konkretny zespół wykonawczy. Na szczęście dzięki dobremu składowi tynku, wysy...
  • Urządzanie mieszkania Liczba postów: 47 Grupa: Ciekawe pom... Czy ja wiem? Swoje pierwsze mieszkanie remontowałam bez doświadczenia. Czasami wystarczy po prostu sporo samozaparcia.
  • JAKI SKLEP INTERNETOWY? Liczba postów: 391 Grupa: Ciekawe pom... Na Homebooku można znaleźć sporo fajnych sklepów. To dla mnie kopalnia inspiracji.
  • Fototapety na ścianach Liczba postów: 145 Grupa: Ciekawe pom... Osobiście mi się nie podobają, ale wiadomo, gusta są rożne. To dobre rozwiązanie np. gdy ma się krzywe ściany.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16486 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 135

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >