Samochód ciężarowy

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

4 kwietnia 2019, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście posiadaczami samochodu ciężarowego to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.semi.net.pl Zajmują się remontami oraz modernizacją przyczep i naczep w samochodach ciężarowych oraz skrzyń ładunkowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2019, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do tematu części do samochodów ciężarowych to osobiście polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy www.martextruck.pl Jest to świetny dostawca części, który posiada wiele oddziałów w całej Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2019, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre samochody ciężarowe w niezłych cenach znajdziecie w ofercie firmy https://www.nijhof-wassink.com.pl/ Od nich zakupicie nowe pojazdy marek Volvo i Renault. Polecam wam przyjrzeć się ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 czerwca 2019, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie się pozbyć samochodu ciężarowego to polecam wam skontaktować się z firmą http://autozlom24h.com/ z województwa małopolskiego. Oni zajmują się skupowaniem samochodów ciężarowych i płacą za nie niezłe pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2019, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które już zainwestowały w samochód ciężarowy polecam zapisać sobie kontakt do firmy http://bjm.net.pl/ Jest to sprawdzony warsztat ze Szczecina, który zajmuje się naprawianiem i przeglądami samochodów ciężarowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2019, 03:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chce sie bardzo przesiasc na nowego actrosa teraz , patrzysz na ta maszyne i az sie chce ruszac w trase. Mialem okazje raz widziec teraz mysle by sie umowic do emilianowa do mercedes trucks zobaczyc ponownie. Mial ktos okazje juz jezdzic tym cackiem?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2020, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w swojej firmie mam jedynie samochód dostawczy, który nie ma homologacji ciężarowej

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2020, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jankosso napisał: Trochę ten spam zniechęca do pisania, ale widziałem
wśród komentarzy polecane salony Mercedesa. Siedlce i
Emilianów - serdecznie polecam. Tam już można robić
zamówienia na mp piątki ;)

Również polecam EMilianów! Mają tam jako jedyni chyba podnośnik 5 kolumnowy. Z nim to praca przy aucie idzie jak z płatka

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2020, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: jefry12 napisał: Użytkownik Gość: jankosso napisał:
Trochę ten spam zniechęca
do pisania, ale widziałem

wśród komentarzy polecane salony Mercedesa. Siedlce i

Emilianów - serdecznie polecam. Tam już można robić

zamówienia na mp piątki ;)


Również polecam EMilianów! Mają tam jako jedyni chyba
podnośnik 5 kolumnowy. Z nim to praca przy aucie idzie jak
z płatka


ten 5-kolumnowiec sie przydaje szczegolnie jak trzeba naprawic zaladowany samochod. kumpel mowil ze z niego korzystal

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2020, 21:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do podnośnika - widziałem na własne oczy jak jest podnoszony wyładowany truck, chociaż zazwyczaj lepiej jest po prostu go odczepić. Mimo wszystko jest to świetne jeśli trzeba to zrobić na szybko

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 47 Grupa: Trudne tema... Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu czy narkotyków polecam ośrodek terapii uzależnień pomorskie tam pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą wam wy...
  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 14 Grupa: Trudne tema... Marzę o egzotycznych wakacjach już od wielu lat. Dodatkowo motywują mnie jeszcze takie informacje - https://podroztrwa.pl/egzotyczne-wakacje -ktore-na-zawsze-poz...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1705 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >