Siłownia zewnętrzna czyli sport na świeżym powietrzu

« Powrót do artykułu: Siłownia zewnętrzna czyli sport na... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

22 sierpnia 2014, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie rzecz biorąc o siłowniach zewnętrznych słyszałem sporo i miałem z nimi do czynienia. Takie firmy jak Fitpark oferują tego typu produkty i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony faktem, że tyle miast w to inwestuje. Trudno się zresztą dziwić. www.fitpark.plsiłownie zewnętrzne, zalety to: fakt że są darmo, dostepne o kazdej porze dnia i nocy i na świeżym powietrzu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 października 2014, 19:09

Ja widziałam takie w lasach nie daleko osiedla blokowego, mieszkańcy sami sobie zrobili z tego co mieli pod ręk, fajna sprawa :) Na świeżym powietrzu także fajnie gra się w badmintona to niezła rozrywka dla całej rodziny, na pewno nikt się nie uszkodzi i nie dozna kontuzji polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2015, 09:35

Widziałam kilka razy takie siłownie na osiedlach a nawet w lesie (zrobioną przez mieszkańców), moim zdaniem jest to świetny pomysł by zachęcić ludzi do spędzania więcej wolnego czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Fajnie by było, też zamontować na takiej siłowni specjalne drabinki gimnastyczne , myślicie, że to jest wykonalne?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 16:58

Ja widziałam takie w lasach nie daleko osiedla blokowego, mieszkańcy sami sobie zrobili z tego co mieli pod ręk, fajna sprawa :). powiem wam, że takie siłownie to po prostu świetne miejsca. Co do tego polecałbym wam jeszcze jakieś suplementy http://www.maxbody.com.pl/kategoria-produktu/ hmb/hmb/. Jak dla mnie, warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2020, 22:15

Mi się podoba to , że coraz więcej się pojawia siłowni na świeżym powietrzu. Nawet czytałem że jest program otwarte strefy aktywności , który umożliwia mniej zamożnym gminom na zdobycie dofinansowania na budowę takich siłowni zewnętrznych. Warto z tego korzystać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2020, 10:10

Ja tam jednak wolę poćwiczyć na profesjonalnej siłowni, bo w taką pogodę jaką mamy teraz to jednak nie za wiele można zrobić na świeżym powietrzu. W Gdańsku mamy bardzo fajną siłownię w dobrej cenie, a chodzi mi o CityFit https://cityfit.pl/kluby/gdansk-forum/ gdzie mam okazję trenować już jakiś czas i jestem zadowolony bo też można sobie czasami skoczyć na jakieś fajne treningi grupowe, a do tego jest bardzo dobrze wyposażona.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2020, 06:49

Moim zdaniem warto chodzić do bardzo dobrej siłowni https://bodyperfect.com.pl/ .O tej siłowni dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego przyjaciela.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2020, 06:47

Mój przyjaciel powiedział mi że bardzo dobrze zrobię jak kupię sterydy ze sklepu https://wielkamasa.pl/ .Ja go posłuchałem i te sterydy kupiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2020, 08:47

New search engine. - 1000 000$

Do take caution and particular to exploration homework before trading having a live funds. Exactly what we believe is a mode of shaping, molding, channeling universal recognition.

1000 000

How devote money wisely is famous that several ask themselves, but very few really be aware of the process of investing financial wealth. Anytime that you invest money, there is some amount of risk involved. Before you decide make investments your money, you should really evaluate possibility against prospective return you simply will learn. It is best to both invest and save your valuable money in the same schedule. The difference is that any time you invest, you possess a much higher possible return, but also an increased risk.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16257 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 144

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >