Stalowe hale

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 kwietnia 2015, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia wiem, ze rownie wazna sprawa jest pozniejsze wyposażenie takiej hali. To sa dwukrotne koszta samej hali. Sporo zaoszczędzić można na elektryce. Ja jakis czas temu zdecydowałem się na Polska marke PCE www.pce.pl , która jest najwyższej jakości, a tansza, bo Polska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2015, 22:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o hale to jest to temat dosc dobrze mi znany, moja firma opiera się o takie budowle. Wiele razy korzystałem z usług firmy www.mastapolska.pl i śmiało mogę polecic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na współpracę z City Architekci - mają w ofercie właśnie projektowanie hal i projektowanie magazynów. To co mnie miło zdziwiło podczas rozmowy to oferowana przez nich pomoc z zakresu planowania inwestycji - serio pomagają. Mogą dla ciebie opracować taką analizę ryzyka etc. Ja się zdecydowałem i zmieniłem kilka spraw w swoim projekcie. Jestem zadowolony. poczytaj sobie tutaj: http://www.cityarchitekci.pl/oferta/analiza-nieruchomosci

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2015, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

obejrzałem portfolio http://www.cityarchitekci.pl i to biuro architektoniczne warszawa jest naprawdę warte rozważenia. ktoś jeszcze miał z nimi styczność? na stronie widać "bardziej komercyjne" projkety typu biurowce etc. a jak jest u nich z projektowanie magazynów?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym zwrócił jeszcze uwagę na jedną rzecz: nowoczesną instalację odgromową. Mało się o tym mówi, ale to bardzo poważna rzecz jest. Możecie sobie poczytać na: fhupartner.pl/oferta/ o tym: jest sporo informacji o instalacjach dla obiektów przemysłowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: dasdsa napisał: Ja usłyszałem wlasnie o tej nowince dzieki znajomemu,
który zaczal „sobie” robic taka chale


Chociaż byś ortografię poćwiczył.
Co do tematyki magazynów czy hal stalowych to w ostatnim czasie uczestniczyłem w wyborze firmy, która będzie realizować nam projekt najlepszą ofertę dla nas złożyli ze Stalbau - http://www.stalbau.pl/ firma z dużym doświadczeniem w tej tematyce, o efektach poinformuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę bardzo www.profixhale.pl jedna z najlepszych firm na rynku

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Do listy najlepszych firm na rynku bez zastanowienia dopisuje Jakon-construction, który nie tylko realizuje projekty, ale również wyposaża je w w najnowsze technologie produkcji jakon-construction.pl

Ten post był edytowany przez Mela dnia: 1 września 2015, 12:29
Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A z usług jakich firm korzystaliście, jeśli zamawialiście silosy zbożowe?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2015, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele firm, które zajmuje się konstrukcjami stalowymi na dużą skalę, polecam np. zapoznać się z ofertą http://www.cgt.com.pl/ , możesz do nich napisać, albo zadzwonić po wycenę. Możesz też zatrudnić własnego architekta, ale to może być dużo droższy sposób.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >