Stara cegła na ścianie

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 grudnia 2014, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiscie bardzo polecam płytki ceglane ze stronki www.ceglanewnetrze.pl. Jest tam spory wybór płytek, które fajnie nadają się do wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2015, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli do takiej starej cegły ozdobnej na ścianie dopasujemy też odpowiedni zestaw mebli pod względem kolorystycznym,to moim zdaniem całość może stworzyć bardzo fajny i oryginalny styl.

Decolab24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2015, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mysle ze wato tez dodac coś co z pewnością spełni Wasze oczekiwania jesli chodzi o wybor wszelkiego rodzaju białej cegły http://www.decomania.pl/pl/c/Efekt-biala-cegla/2089
Wybór tutaj jest imponujący.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2015, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła to fajny materiał na wykończenie domów i mieszkań. Jak się ją umiejętnie położy nawet na jednej ścianie to od razu się zmienia w ogóle pomieszczenie. Ja robiłem taką cegłę u siebie w mieszkaniu. Jak się do tego doda oświetlenie, meble, a przede wszystkim fajne stylowe lustro w ramie, to jest super. Takie lustro na przykład od www.zakladszklarski.com.pl – robione w stylowej dębowej ramie.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2015, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła sama w sobie jest ok, ale taka jej ilość jak na drugim zdjęciu jest wg mnie przesadzona i przytłacza to wnętrze.

http://www.decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2015, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś z Was ma za sobą taką robotę i może napisać ile mu to zajęło oraz ile musiał na to wydać?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

To ile wydasz na cegłę ozdobną zależy tylko i wyłącznie od dwóch rzeczy: od tego na jaki materiał,wzór się zdecydujesz oraz jaki jest metraż samej ściany. Przyznam,że powyższe zdjęcia są naprawdę bardzo ładne,stylowe.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

przecież mieszanie stylu nowoczesnego z takim kawałkiem ściany może być bardzo oryginalne

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się i również jestem zdania,ze te style spokojnie można ze sobą połączyć,do starej cegły na scianie w czerwonym kolorze proponuję jasne lub szare dodatki.

www.Decolab24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2015, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasny kolor przy tak pozornie ciężkich materiałach na pewno jest dobra koncepcją.

http://www.decoroom.eu/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >