System alarmowy

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 grudnia 2015, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Inteligentny dom dla mnie to właśnie intelifgentny systeme alarmowy. W naszym domu założyliśmy system od Atline. Działa naprawdę dobrze i jesteśmy zadowoleni, że go kupiliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2016, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też rozważam zamontowanie alarmu w domu. Przegladałem rózne oferty i całkiem nieźle prezentuje się firma http://drobin.alarmyinstalacje.pl/. Chciałabym jakiś niedrogi a oni maja własnie takie w przystępnych cenach.

Ten post był edytowany przez Paweł1985 dnia: 3 kwietnia 2016, 21:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2016, 00:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kolega wyżej słyszałam o fotopułapce! Bardzo fajna sprawa, muszę sama o niej pomyśleć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najczęściej wybieraną automatyką do domu jest osprzęt firmy fibaro. WIele firm w oparciu o te podzespoły tworzy swoją ofertę

Ten post był edytowany przez centru dnia: 23 sierpnia 2016, 16:49
Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Najczęściej wybieraną automatyką do domu jest osprzęt firmy fibaro. WIele firm w oparciu o te podzespoły tworzy swoją ofertę

Ten post był edytowany przez centru dnia: 23 sierpnia 2016, 16:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy słyszeliście, ale jest taki system alarmowy o nazwie MyHome - http://www.liderbudowlany.pl/artykul/167/auto matyka-domowa-myhome. Można sterować nim za pomocą smartfona, niekoniecznie z domu! Czyli jak wyjedziecie i będziecie się obawiać, że np. nie zasunęliście rolet, możecie zrobić to na odległość. MyHome może również uruchomić alarm techniczny w przypadku wykrycia dymu, zalewania wodą, ulatniającego się gazu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnie brzmi możesz podać więcej szczegółów

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to nowość bo jest już kilka systemów alarmowych dających takie możliwości np. Fibaro. Sterowanie urządzeniami elektrycznymi w domu za pomocą aplikacji zainstalowanej w urządzeniu przenośnym staje się standardem.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja widziałam ciekawe modele i nie drogie w tej hurtowni http://el12.pl/ wg mnie te bezprzewodowe na początek będą najlepsze :) no chyba że masz sporo kasy no to wykup sobie abonament w firmie ochroniarskiej i masz monitoring i kolesi którzy w razie w przyjadą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.), jak sprzątanie po remoncie. Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego. Klawiatury kodowe posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu - cichy alarm, wezwanie ochrony.

Ten post był edytowany przez frankmank dnia: 4 września 2017, 17:01
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • Projekt domu Liczba postów: 68 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >