System alarmowy

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 grudnia 2015, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Inteligentny dom dla mnie to właśnie intelifgentny systeme alarmowy. W naszym domu założyliśmy system od Atline. Działa naprawdę dobrze i jesteśmy zadowoleni, że go kupiliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2016, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też rozważam zamontowanie alarmu w domu. Przegladałem rózne oferty i całkiem nieźle prezentuje się firma http://drobin.alarmyinstalacje.pl/. Chciałabym jakiś niedrogi a oni maja własnie takie w przystępnych cenach.

Ten post był edytowany przez Paweł1985 dnia: 3 kwietnia 2016, 21:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2016, 00:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak kolega wyżej słyszałam o fotopułapce! Bardzo fajna sprawa, muszę sama o niej pomyśleć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najczęściej wybieraną automatyką do domu jest osprzęt firmy fibaro. WIele firm w oparciu o te podzespoły tworzy swoją ofertę

Ten post był edytowany przez centru dnia: 23 sierpnia 2016, 16:49
Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Najczęściej wybieraną automatyką do domu jest osprzęt firmy fibaro. WIele firm w oparciu o te podzespoły tworzy swoją ofertę

Ten post był edytowany przez centru dnia: 23 sierpnia 2016, 16:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy słyszeliście, ale jest taki system alarmowy o nazwie MyHome - http://www.liderbudowlany.pl/artykul/167/auto matyka-domowa-myhome. Można sterować nim za pomocą smartfona, niekoniecznie z domu! Czyli jak wyjedziecie i będziecie się obawiać, że np. nie zasunęliście rolet, możecie zrobić to na odległość. MyHome może również uruchomić alarm techniczny w przypadku wykrycia dymu, zalewania wodą, ulatniającego się gazu.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

fajnie brzmi możesz podać więcej szczegółów

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2016, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to nowość bo jest już kilka systemów alarmowych dających takie możliwości np. Fibaro. Sterowanie urządzeniami elektrycznymi w domu za pomocą aplikacji zainstalowanej w urządzeniu przenośnym staje się standardem.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja widziałam ciekawe modele i nie drogie w tej hurtowni http://el12.pl/ wg mnie te bezprzewodowe na początek będą najlepsze :) no chyba że masz sporo kasy no to wykup sobie abonament w firmie ochroniarskiej i masz monitoring i kolesi którzy w razie w przyjadą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Systemy alarmowe nie są skomplikowane w obsłudze, a zwiększają bezpieczeństwo obiektu (firma, magazyn, dom, garaż itp.), jak sprzątanie po remoncie. Często dodatkowym elementem do systemu alarmu włamania jest system antynapadowy, zrealizowany w formie pilota lub ukrytego przycisku alarmowego. Klawiatury kodowe posiadają funkcję wybierania kodu "pod przymusem", która powoduje uruchomienie systemu alarmu napadu - cichy alarm, wezwanie ochrony.

Ten post był edytowany przez frankmank dnia: 4 września 2017, 17:01
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...
  • Co można zautomatyzować w domu? Liczba postów: 178 Grupa: Inteligentn... Nie wszystko chciałbym automatyzować, a jeśli jakąś rzecz chcę to musi to być dobrej jakości i mieć masę zabezpieczeń. Nie chciałbym aby ktoś włamał mi się do m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >