Szafka na buty

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 maja 2014, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej. Mam bardzo mały przedpokój. Chciałabym jednak umieścić w nim jakieś meble- wiadomo- jakiś wieszak i jakaś szafka na buty- i tu jest problem. Jaka szafka na buty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2014, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak nieładnie odpowiem pytaniem na pytanie, ale jaki jest ten przedpokój? Metraż, ułożenie. Totalnie nie masz tam żadnych mebli?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 maja 2014, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na razie nie mam mebli, ponieważ dopiero skończyłam wykańczać mieszkanie i meble kupuję powoli. Przedpokój ma około 5 m2- wychodzą z niego drzwi do łazienki, kuchni i salonu. Nie zmieszczą się tam duż meble, tylko niewielkie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Troszkę kiepsko. Na pewno potrzebujesz jakiegoś miejsca na buty i płaszcze. Na pewno coś nie głębokiego by się przydało. Na płaszcze to chyba tylko wieszaki. Poza sezonem chowałabyś je w szafy w innych pomieszczeniach, bo żadna raczej w ten przedpokój się nie zmieści. Wykorzystaj przestrzeń górną, powieś tam jakieś szafki. Wiadomo, że nie dla ubrań czy butów, ale dla rzeczy, które się rzadziej używa, a jednak są potrzebne

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2014, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A taka zwykła szafka nie może być?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety większa szafa w żaden sposób się nie zmieści. Green- coś takiego mogłoby być... myślicie, że pasuje do nowoczesnych wnętrz?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2014, 23:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, czemu nie. Może akurat nie ta ze zdjęcia, inaczej musiałaby trochę wyglądać, inny materiał. Chodziło mi o to, by zamysł przedstawić

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2014, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze by było kupić wyższą szafkę, by trochę tego miejsca na buty mieć

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2014, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ooo ta jest bardzo fajna. I w środku ma taki sam system jak tamta, tak? A nie psuje się to przy ciągłym otwieraniu?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2014, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie też chciałam napisać, że w przypadku małego przedpokoju, trzeba iść w wysokość:) Ta z ostatniego zdjęcia też mi się podoba - jest wąska i wysoka, można w niej pomieścić naprawdę wiele par butów. I o ile dobrze widzę, to szafki są zarazem lustrem? A lustra dodatkowo pomogą optycznie powiększyć cały przedpokój.


_________________
Bielsko

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >