Uwaga na Drzwi-Met z Oleśnicy (Wrocław i okolice)

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 października 2008, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważajcie na firme Drzwi-Met. Jest z Oleśnicy (działa też pod nazwą Gaz-Instal), ale ostatnio reklamuje się na terenie Wrocławia. Reklamują się, że instalują drzwi antywłamaniowe z zamkami Gerda, a wciskają totalny chłam - zwykłe dzwi wewnętrzne oklejone jak wejściowe, zamki LOB. Montaż beznadziejny, futryna krzywo osadzona, drzwi od niej odchodzą, i co najważniejsze nie chcą wystawić faktury. Od kilku tygodni nie mogę się jej doprosić.
Teraz zrobili sie bezczelni i po prostu rzucają słuchawką telefonu. Jak by co to ich numer telefonu dla identyfikacji: 519731277

Pozdrawiam
Oszukany klient

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2008, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Takich firm nie brakuje rzeczywiście, dlatego ja od lat korzystam ze sprawdzonego sklepu, mimo tego, że to sklep internetowy, ani razu się nie zawiodłem...warto go polecić, bo zawsze wywiązują się z zadania i są uczciwi

www.e-millennium.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2009, 19:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawdopodobnie przedstawiciel tej firmy działa też na podlasiu min w białymstoku, obsługa klienta ....profesjonalna inaczej jak tu wyrwać zamówienie...ponoc bierze od nich drzwi i sam wstawia..przy takim wyborze zdecydowanie lepiej wybrać profesjonalna firmę ze znana renoma na rynku..pozdrawiam Dariusz

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2009, 01:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Oszukany napisał: Uważajcie na firme Drzwi-Met. Jest z Oleśnicy (działa też pod nazwą Gaz-Instal), ale ostatnio reklamuje się na terenie Wrocławia. Reklamują się, że instalują drzwi antywłamaniowe z zamkami Gerda, a wciskają totalny chłam - zwykłe dzwi wewnętrzne oklejone jak wejściowe, zamki LOB. Montaż beznadziejny, futryna krzywo osadzona, drzwi od niej odchodzą, i co najważniejsze nie chcą wystawić faktury. Od kilku tygodni nie mogę się jej doprosić.
Teraz zrobili sie bezczelni i po prostu rzucają słuchawką telefonu. Jak by co to ich numer telefonu dla identyfikacji: 519731277

Pozdrawiam
Oszukany klient


1. LOB produkuje dużo lepsze zamki od Gerdy
2. Jeśli firma tak poleciała w jajo a masz zamówienie gdzie stoi jak wół że mają być antywłamaniowe to wzywasz policję bo to co zrobili to oszustwo.
3. na przyszłość radzę korzystać zakładów firmowanych przez producenta, tak jak w Porcie najpierw parę lat działasz na rynku jak tzw.APS a później jak masz odpowiednie osiągnięcia to zostajesz dielaerem, producent zamieszcza ich listę na swojej stronie i wiesz ze nikt Cie nie oszuka z kolei diealerzy mają APS i się nimi opiekują, idealna metoda sprzedaży w której nie ma miejsca dla takich firm jak ta która Cię oszukała.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2009, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza sie,nieuczciwych sprzedawców jest niestety coraz wiecej dlatego warto kupować w sprawdzonych i godnych zaufania sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2009, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się przyłącze koledzy powyżej mają rację sprawdzeni producenci to podstawa. Zwłaszcza źe Porta to duża siec i nie mogłaby sobie na coś takiego pozwolić, na każde drzwi muszą mieć atest.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2010, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie kupujcie drzwi w firmie Nowex przy Legnickiej, to oszuści. Zamawiałam drzwi w lipcu, mamy styczeń a ja nadal jestem bez drzwi. W dodatku kłamią potwornie i utrzymują tylko dobry uśmiech do złej gry. Pani w salonie wiecznie uśmiechnięta, ale niekompetentna, nie potrafi wybrać numeru telefonu...masakra....

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2011, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pilnie poszukuję"Firmy Remontowo Budowlanej INSTAL" z Wrocławia lub okolic, ponieważ w lutym zamontowali mi drzwi i jak do tej pory nie otrzymałam żadnego potwierdzenia zakupu, jak również gwarancji, jaka obowiązuje przy ich montażu, a numer telefonu z ulotki już jest nieaktualny. Firma rozrzucała swoje ulotki min. na ul.Niemcewicza, a ich stary numer tel. to 504 403 625!!!!
Jeśli ktoś ma na nich namiary proszę o informację.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2014, 18:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Oszukany napisał: Uważajcie na firme Drzwi-Met. Jest z Oleśnicy (działa
też pod nazwą Gaz-Instal), ale ostatnio reklamuje się na
terenie Wrocławia. Reklamują się, że instalują drzwi
antywłamaniowe z zamkami Gerda, a wciskają totalny chłam
- zwykłe dzwi wewnętrzne oklejone jak wejściowe, zamki
LOB.


Przepraszam, ale muszę zaprotestować. Miałem wstawiane przez nich drzwi w W-wie w roku bodajże 2002, a w drugim mieszkaniu na przełomie 2005 i 2006. Jedne i drugie drzwi do dzisiaj (2014) sprawują się rewelacyjnie. Nie mają pełnej klasy C, a więc i największych zniżek w ubezpieczalni ale trzeba być kompletnym ignorantem w sprawach budowlanych żeby nazywać je drzwiami wewnętrznymi. U mnie w jednym i drugim przypadku futryna była spawana do wbijanych w mur prętów zbrojeniowych i obsadzona idealnie równo. Drzwi przylegają idealnie, a uszczelki są po tych 10 latach OK pomimo dwukrotnego malowania futryn. Kto obsadza dzwi wewnątrzlokalowe w stalowej ościeżnicy i obmurowuje je? Przyzwoite wykończenie, zamek to rzeczywiście LOB (minus zamka - kluczyk się wyłamuje z plastikowej "oprawki", poza tym psikasz raz na parę lat WD40 i spokój). Do jednych i drugich kupiłem dębowy próg, bardzo ładnie dopasowany. Jeśli uważasz, że to są "zwykłe drzwi wewnętrzne" to zdejmij zabezpieczenia zawiasów, wyjmij je jakoś i spróbuj unieść ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2014, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez bym uważał na drzwi od nich, naprawde. Nie były uzytkowane przez 2 tyg i już były zacięte, masakra jakas. Ale pod reka jak zwykle sprawdzone pogotowie do otwierania i jakos to było, ich strona jakby ktos szukal dobrego ( www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl ) teraz tez szukam jakis dobrych drzwi zewnetrznych, ktos cos poleca?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 333

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >