Viessmann wyróżniony w plebiscycie Superbrands 2021

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

26 października 2021, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dumą informujemy, że firma Viessmann została laureatem tegorocznej edycji Superbrands. To już druga nagroda dla Viessmann w plebiscycie wyróżniającym najsilniejsze marki biznesowe w Polsce.

Superbrands jest unikatowym na rynku wyróżnieniem przyznawanym za wieloletnią konsekwentną pracę na rzecz budowy marki oferującej konsumentom istotne korzyści materialne i emocjonalne, które wykraczają poza te zapewniane przez konkurencję, i za które konsumenci są gotowi zapłacić wyższą cenę. Uzyskanie statusu Superbrand wzmacnia pozycję marki oraz utwierdza jej klientów i partnerów biznesowych w przekonaniu, że mają do czynienia z najlepszą ofertą w swojej kategorii.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji było „the new normal” – nowa normalność, która dopiero tworzy się we wciąż jeszcze pandemicznej rzeczywistości. Uroczysta gala Superbrands odbyła się 30 września w Warszawie.

– Opinia naszych Klientów jest dla nas szczególnie istotna, dlatego jesteśmy dumni z wyróżnienia Superbrands 2021. To przecież z myślą o Klientach firma Viessmann dba o najwyższą jakość swoich produktów i nieustannie je ulepsza. – powiedział Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.


– Skoncentrowanie na konsumencie, zorientowanie na zespół, odpowiedzialność i przedsiębiorczość – to wartości, na których Viessmann opiera swoje działania. Dziękuję wszystkim, którzy poprzez swoją codzienną pracę budują wartość firmy Viessmann. Razem z wami, z dumą wchodzę w czwartą dekadę obecności firmy Viessmann w Polsce – dodał.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • armatura przemysł. Liczba postów: 180 Grupa: Robimy inst... Solidna firma specjalizująca się w zakresie urządzeń pomiarowych oraz centralek spinających czujniki to ChP z Katowic https://chpgroup.eu/ Możecie polegać na ic...
  • zawory grzybkowe Liczba postów: 3 Grupa: Robimy inst... jakich firm polecacie zawory grzybkowe? niedługo będę musiał zakupić
  • zawory elektromagnetyczne Liczba postów: 7 Grupa: Robimy inst... Czy znalazłeś odpowiednich specjalistów? ___ Blog Piękna Strona Twego Wnętrza - Style | Trendy | Inspiracje
  • cena ekogrszku Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Jeśli przy tych mega wysokich cenach kupować ekogroszek – tak na przeczekanie pół tony to gdzie? U kogo?
  • powietrzna pompa ciepła - koszty Liczba postów: 4 Grupa: Robimy inst... Trwają prace nad uruchomieniem odpowiednika programu Czyste Powietrze ale dla domów wielorodzinnych. Funkcjonują też takie pilotaże, ale tylko w paru miejsowośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17209 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >