Zakończenie słupków z cegły klinkierowej

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

12 lutego 2009, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Spotkałem się ze słupkami ogrodzeniowymi z cegły wykończonymi klinkierową "czapą". To zdolny rzemieślnik czy gotowy element? I kto to robi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2009, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
w tym wypadku, ponieważ chodzi o drogi materiał budowlany polecam skorzystać i z jednego i z drugiego. Tzn kup gotowy element i niech ci go zainstalują porzadni fachowcy. Dobrych murarzy znajdziesz na http://www.fachowaekipa.pl
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2010, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak taka czapa na słupek wygląda bardzo ładnie zresztą każde ogrodzenie no dobra prawie każde wygląda lepiej niż takie ze zwykłej siatki. Ale jeśli już robisz takie ogrodzenie to zwróć się do fachowców, bo oni się znają na robocie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2010, 19:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Pojeździj po jakiś składach budowlanych , albo coś . Popytaj na pewno ktoś ci coś doradzi. albo spytaj tych co maja to ogrodzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To może lepiej już wybrać materiał na Słupek L Pozbruk i do tego dobrać zadaszenie słupka od razu przygotowane w Ich ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsze słupki zakończyć właśnie Słupkiem L pozbruk np. w melanżu zimowym i na górze przykrycia

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No w Pozbuk znajdziesz odpowiedni wymiar, więc może akurat do tego o modelu będą pasowały przykrycia słupków.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >