agregat prądotwórczy

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

9 lipca 2015, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ze swojego agregatu też jestem zadoowlony, zakupiłem ze strony https://agromoc.pl/ i działa jak marzenie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo tego jest na rynku wystarczy odrobinę poszukać. Sklep z narzędziami budowlanymi axam.net.pl ma spory wybór agregatów prądotwórczych więc możesz sobie wpisać axam w google i powinno znaleźć ich stronę. Firma w każdym razie rzetelna.

Ten post był edytowany przez Sarge dnia: 23 lipca 2015, 21:25
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam z www.agar-power.pl i jestem zadowolony, warto bylo zainwestować.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw określ budżet jaki posiadasz na zakup agregatu i wtedy doradzimy,a możesz zerknąć na www.Intersell.pl zajmujemy sie właśnie całym osprzętem elektrycznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o agregaty to moim zdaniem najlepszy jest Kruzer. Kiedyś na działce miałem agregat kupiony w castoramie (nie pamiętam marki), popsuł się przy drugim użyciu.... Kruzera mam już 3 rok i nigdy mnie nie zawiódł. Agregat jest solidny, ma w 100% miedziane uzwojenie, a nie tylko powlekane miedzią jak inne chińskie produkty.

Ten post był edytowany przez Heniu543 dnia: 25 lipca 2016, 16:30
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2016, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

no wlasnie Kruzery słyszałem że działaja długo i równomiernie. nie ma co się obawiać że sprzęt siadzie po 3 użyciach. także faktycznie opłaca się w zainwestowanie w Kruzera

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli nie potrzebujesz go na stałe, może lepiej pożyczyć albo kupić używany. Szkoda pchać się w koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2016, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś się bardzo dobrze nie zna na takich skomplikowanych urządzeniach, a musi coś kupić, to naprawdę jest wielki problem.
Całe szczęście, że informacje i porady jak kupić taki agregat prądotwórczy można poczytać na http://www.budujesz.pl/wiadomosc/agregat-prad otworczy-jak-wybrac-najlepszy-generator-pradu/253/
To taki poradnik zakupowy. Doradzają naprawdę bardzo obiektywnie, lepiej niż sprzedawca w sklepie. Piszą zarówno o wadach jak i zaletach danego sprzętu oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem pożyczanie agregatu to starta czasu oraz pieniędzy, bo zdecydowanie lepszą opcją będzie zainwestować w nowy model, nigdy nie wiesz kiedy tak na dobrą sprawę Ci się przyda, mając swój dom trzeba na wszelki wypadek mieć takie urządzenia.

Pozdrawiam AlluxLed.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2016, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My do naszej frmy budowalen kupowaliśmy dwa agregaty http://www.bthfast.pl/ sprawnie działają, bardzo pomagają w budowie. W zasadzie jeśli jest jakaś awaria to ratują nam robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >