agregat prądotwórczy

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

30 grudnia 2016, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam osobiście mogę polecić agregaty www.genus-power.com/pl/agregaty-genus-opinie. Mam jeden taki agregat od kilku lat i naprawdę nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2017, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie porządnego sprzętu, który wytrzyma długo i nie będzie awaryjny to http://www.bthfast.pl/ jest dobrym rozwiązaniem. Widziałem nawet, że ktoś na forum o tym wspominał wcześniej i nie dziwi mnie to, bo to okej rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2017, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystam z agregatu prądotwórzego firym HONDA, kupionego w https://sprzet-poz.pl/pl/c/AGREGATY-PRADOTWOR CZE/59 , bardzo dobrze się sprawdza. Mają do wyboru modele o różnej mocy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 07:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz w sklepach internetowych można znaleźć ciekawe promocje i rabaty również na agregaty prądotwórcze, warto poszukać. Jedyne co mogę polecić to aby wybrać ten o wyższej mocy, tak aby faktycznie był wydajny oraz długo nam posłużył.

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 19:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdyby Wasze agregaty zaczęły szwankować to zachęcam do oddania ich w ręce http://matyjaserwis.pl/ , którzy wyciągną z potrzasku każdy agregat :) Mój stary sprzęt, który od dawien dawna odmawiał posłuszeństwa w mgnieniu oka doprowadzili do ładu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2019, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zdecydowaliśmy się na Kruzera, w dobrej cenie, łatwy w obsłudze, bezawaryjnie działa, nawet ja go umiem obsłużyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2019, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdzie go można kupić? I jaki model panowie polecacie. Tak powiedzmy w przedziale cenowym 2-3 tys.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2019, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszym miejscem w pierwszej kolejności żeby odwiedzić będzie chociażby internetowy sklep kruzera i tam z tego co kojarzę mozna sobie zerknąć czym sugerować się przy wyborze agregatu dla siebie, wybór jest duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2019, 07:02

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie niestety wynajem na dłuższą metę się nie sprawdził, wolałem zainwestować we własny agregat

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2019, 06:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie wynajem się nie opłaca, sam kupiłem Kruzera i nie żałuję, nie jest może używany codziennie,ale spokojnie w razie potrzeby wyjeżdża z garażu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >