biokominki

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

21 października 2010, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście najlepszy biokominek to taki wg indywidualnego projektu. Tylko biokominek wg specjalnie dopasowanego projektu spełni wszelkie oczekiwania użytkownika i na 100% będzie pasował pod względem wymiarów i wizualnie do salonu w którym na stanąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2010, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

w moim mieszkaniu z wszystkich kominków niestety możliwy jest do zainstalowania jedynie biokominek

lepszy rydz niz nic :-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2010, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich, których interesuje działanie biokominka.
Kupiłem takowy i właśnie dzisiaj go zdemontowałem i wyrzuciłem na śmietnik!
O mały włos a w święta odwiedziliby mnie strażacy. Od samego początku jego użytkowania pojawiały się problemy z regulacją wysokości płomienia. A ostatnie rozpalenie dało niezłego czadu!!! Nawet dolanie wody zgodnie z instrukcją by obniżyć jego wysokość spalania nic nie dawało. Ucieszyłem się gdy udało mi się w końcu ten płomień zadusić!!!
Nie polecam więc z tego względu takiego kominka do mieszkania. Można go podobno wykorzystać na zewnątrz, ale jak powieje wiatr to nie wiem co będzie działo się z płomieniami. Dlatego jak pisałem jest już kominek w pojemniku na śmieci. Wolę spokojnie spędzać chwile z rodziną np przy zapalonych świecach.
Dodam, że kominek nie był jakąś chińska podróbką - to produkt polski szeroko reklamowany na różnych forach. Nawet nie żal mi tych pieniędzy, które na niego wydałem. Cieszę się jak dziecko, że dom mi spłonął!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2010, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepraszam! Miałem napisać w ostatnim zdaniu, że cieszę się jak dziecko, że dom mi NIE spłonął!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2011, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakiej firmy był ten biokominek?
CZy ktoś już się spotkał z tak niebezpieczną sytuacją?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2011, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

w teorii wszystko wygląda ładnie i atrakcyjnie, ale ja jak już myśle o kominku to wole tradycyjny kominek i tradycyjne ciepło z drewna



Tanie Ogrzewanie

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2011, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

sa bardzo popularne, beda jeszcze bardziej bo wciaz duzo ludzi mieszka w blokach i chce miec namiastke prawdziwego kominka

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2011, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

witam. Ja bardzo polecam biokominki - to przede wszystkim produkt bardzo ekologiczny. Płyn który wlewa się do środka oparty jest na produktach pochodzenia roślinnego. Ja u siebie w hotelu wybrałam biokominki CONMOTO. To mercedes wśród biokominków, dla prawdziwych koneserów no i dla tych którzy znają się na dobrych materiałach. W ostatnich miesiącach słyszałam że Conmoto ma już swój oddział na Polskę. gdyby ktos potrzebował: www.conmoto.pl Polecam!!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2011, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Co się stało z tym tematem, jak patrze na wpisy to chyba to jest temat tylko dla producentów biokominkow:] sporo przejżałam tego asortymentu i znalazłam ten mój i jestem zadowolona, nie reklamuje żadnej firmy poniżej link do mojego cudo, może komuś się przyda:)
http://rubyfires.pl/kominki/biokominki/umbria.html

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2011, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Może przyda się komuś kto planuje kupno biokominka. Nasza firma zajmuje się właśnie czymś takim,podaj adres www.szlonymax.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 165

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >