biokominki

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

3 czerwca 2011, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm czytam i oczom nie ufam co mi pokazują :D Jaka straż, jakie pożary? Pewnie, jeśli kupuje się produkt szumnie nazwany biokominkiem, to jest to wielce prawdopodobne, a nawet bardziej niż pewne. Zgadzam się z internautą - trochę, bo wiem - Planika do niedawna była wiodącym polandzkim producentem tychże produktów. Jednak cena ich, w połączeniu z chińskim wykonawstwem moim skromnym zdaniem trochę zastanawia. Cena high - bo trendy - zaś wykonawstwo zdecydowanie garażowe. Od chyba roku, a może i dłużej rynek biokominków zaczyna kwitnąć. Coraz więcej produktów, producentów - także garażowo-importowych - pojawia się na rynku. W czołówce - to znowu moje zdanie - znajduje się KAMI, zaś wśród zagranicznych pojawił się w Polsce włoski ATMOS. Wszystkie ich produkty można zobaczyć na stronie http://cedeen.pl na której jest też sklep, w którym można dokonać zakupu - http://ecodom.istore.pl. O ile produkty KAMI widoczne są nie tylko z cenami, ale i szczegółowymi opisami, tak juz włoski ATMOS, ze względu na swoja politykę sprzedaży cen nie pokazuje - możliwość jej uzyskania istnieje poprzez wysłanie do cedeen zapytania o konkretny produkt. A ilość produktów wręcz przytłacza. Po wysłaniu pytania, czy też prośby o radę, na pewno skontaktuje się z Wami przedstawiciel firmy cedeen, który na pewno odpowie na wszystkie nurtujące Was zagadnienia - znają się na paleniu nie tylko z pkt widzenia sprzedaży, ale dbają równiez o zadowolenie Klienta - znajdziecie tam biokominki, biolampy, kominkogrile - zarówno do domowych, czy firmowych wnętrz, jak i ogrodów. Polecam - z hasłem - RADOŚĆ Z ŻYWEGO OGNIA W KAŻDYM DOMU - KAMI z każdym dniem wzbogaca swoją niemałą już kolekcję ww produktów - każdy z nich posiada atest, gwarancję, a i paliwo (bioetanol) konfekcjonowany w poj 1 i 5l mają w najatrakcyjniejszych na naszym rynku cenach. Że nie wspomnę o możliwości wykonania konkretnego modelu w wymiarach nam odpowiadających, a różniących się od występujących w ofercie.
KAMI - eco - niska cena, przy wysokiej jakości
ATMOS - exclusive - cena dość wysoka, design na poziomie światowym
Pzdr - dabaryl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 czerwca 2011, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ad rem maria
z ciekawości zajrzałem na stronę conmoto - asortymentowo ubogo, cen nie ma, więc żadnej skali porównawczej. Jak można więc nazywać takie produkty mercedesami....?
Nadal będę się upierał przy swoim - polski Kami i włoski ATMOS - to są mercedesy - polski niewiele odbiega od design'u włoskiego, zaś cenowo jest moim zdaniem dostępny dla przeciętnego Kowalskiego.
Pozwoliłem sobie na porównanie produktu innego mojego adwersarza - ELIZA1980, która stała się szczęśliwą posiadaczką biokominka firmy Rubifires o nazwie handlowej UMBRIA - porównam go z biokominkiem Kami o nazwie handlowej Wezuwiusz L Red; tak więc najpierw wymiary: UMBRIA - 740x650x340mm, zaś Wezuwiusz - 880x650x200mm. Jak widać na pierwszy rzut oka UMBRIA przegrywa wymiarowo - jest krótsza/węższa, o tej samej wysokości, ale i grubsza, co powoduje większe odsunięcie od powierzchni pionowej, do której jest zamocowana; Pojemność palników: Umbria - 2l (i to wszystko na co stać producenta), Wezuwiusz - w zestawie prezentowanym przez producenta -1,2l (istnieje możliwość na zastosowanie wkładu o pojemności 2,5l z paleniskiem w kształcie nietuzinkowej fali, co daje o wiele lepsze efekty nie tylko wizualne spalanego bioetanolu, ale i lepsze, wydajniejsze spalanie). W końcu cena: Umbria - 3.000 zł. zaś Wezuwiusz w wersji podstawowej - 1.450 zł (w wersji z paleniskiem w kształcie fala o pojemności 2,5l - o 300 zł więcej) tak więc max cena do zapłaty za Wezuwiusza, to 1.750 zł.
Wnioski? Kupując Wezuwiusza (istnieje wiele wersji tego typu produktu - polecam stronę sklepu http://ecodom.istore.pl gdzie jest możliwość nie tylko zakupu, ale i zapoznania się z całą kolekcją biokominków, ich szczegółami technicznymi i cenami, jest także forum z opiniami Klientów, jest też możliwość szybkiego kontaktu z przedstawicielem sklepu w formie pisanej, bądź też fonicznej)zaoszczędzamy 1.249 zł. - co z nimi zrobicie? To już sądzę każdy z Was wie najlepiej.
Pozdrawiam
dabaryl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lipca 2011, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Panie Dabaryl na tym forum zależy nam przede wszystkim na opiniach klientów bo one są najbardziej wiarygodne i twórcze, pomagają nam klientom dokonać właściwego wyboru. Twoje posty to reklama własnej firmy. Pomyliłeś fora albo napisz od razu ze to reklama.
Wszyscy widzą ze jest Pan przedstawicielem firmy i pisze Pan nieuczciwe posty!!!
Czekam na opinie użytkowników biokominków.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2011, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Biokominki są bardzo ładną ozdobą, ale osobiście wolę coś bardziej praktycznego - mam w domu model z płaszczem wodnym z Makrotermu i stanowi główne źródło ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Berti napisał: Panie Dabaryl na tym forum zależy nam przede wszystkim na
opiniach klientów bo one są najbardziej wiarygodne i
twórcze, pomagają nam klientom dokonać właściwego
wyboru. Twoje posty to reklama własnej firmy. Pomyliłeś
fora albo napisz od razu ze to reklama.

Wszyscy widzą ze jest Pan przedstawicielem firmy i pisze
Pan nieuczciwe posty!!!

Czekam na opinie użytkowników biokominków.


Pomyłka niestety, nie jestem niczyim przedstawicielem/ Faktycznie przez jakiś moment zajmowałem się bliżej tymi produktami, stąd owa wiedza. Jakim więc prawem zarzucasz mi nieuczciwość, czyżbyś sam był przedstawicielem np Planiki? Jestem szczęśliwym posiadaczem biokominka Wezuwiusz, którego producentem jest KAMI, zaś dystrybutorem cedeen - w całości polskim, a nie korzystającym z wykonań chińskich, jak to robią niektórzy tu reklamujący się pod płaszczykiem klientów i użytkowników NICKi - zaś posty moje były popełnione jedynie w dobrej wierze użytkownika i zadowolonego klienta. Sądzę, że to co napisałem dało wielu osobom - nie przedstawicielom konkurencyjnych do Kami, czy cedeen firm - możliwość zapoznania się z w całości polskim wykonaniem i nie cenami z kosmosu, bo takimi są ze względu na ich krótką obecność na naszym, polskim rynku. Nadal będę polecał sklep http://ecodom.istore.pl jak i produkty polskiego - w całości - producenta KAMI.
Pozdrawiam Praktykancie i wszystkich tu obecnych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2011, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

sporo osób pisze o bezpieczeństwie, o pożarach...
przy założeniu że rozmawiamy o biokominku, który został powieszony na ścianie lub nawet wpuszczony w ścianę. Jeśli ktoś niestabilnie zamontuje, tak że biokominek jest luźny to oczywiście że stwarza to niebezpieczeństwo. Tak samo jak wypełnianie palenisk po brzeg biopaliwem.
tak więc przede wszystkim poprawny montaż i rozsądne korzystanie !
oczywiście sprawa konstrukcji samego biokominka też jest istotna, widziałem chiński model, w którym puściły spawy - cienka blacha, która się odkształca pod wpływem temperatury napręża spawy i...

zajumuję się sprzedażą biokominków i w ofercie na http://e-biokominki.pl są także modele wyprodukowane w Polsce za 300-400 pln; pomimo że cena śmieszna to nie dostrzegam w nich nic niebezpiecznego a tym bardziej tandetnego. Oczywiście każda półka cenowa ma swojego klienta...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2011, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

witam serdecznie ja mam wklad firmy byrski juz drugi sezon 12kw w tej chwili jestem zalamany. Zanim go kupilem sprzedawca go zachwalal wiec sie skusilem. mowil ze to duzy piec ze woda nie bedzie sie tak gotowac jak w innych i same superlatywy. Wiec sie skusilem po dwoch latach cos zaczelo sie dziac piec zaczal pukac stukac przy odpalaniu i gaszeniu a nawet przy paleniu jak mial dojsc do jakiejs temperatury. Byly to rownomierne i systematyczne stuki zadzwonilem do sprzedawcy ten nie chetnie chcial przyjechac lecz zrobil to gdy zadzwonilem do firmy. Na poczatku nie powiem firma zajela sie ta sprawa fachowo ale po tym jak nie wiedzieli co jest zaczeli mnie zbywac. Sprzedawca stwierdzil wade techniczna pieca z polecenia firmy zrobil dwie naprawy po czym firma wyslala swojego fachowca. Chcial bym nadmienic ze problem zaczal sie w styczniu a firma fachowca swojego wyslala w czerwcu. Wiec prosze zauwazyc jaki czas minal. Pan ktory przyjechal pocil sie cos tworzyl oczywiscie nie przynioslo to skutku. A poniewaz nie odezwalem sie ze cos sie dzieje firma byrski pomyslala ze temat jest zalatwiony. Firma nie chce sie przyznac ze piec jest wadliwy nie moga go naprawic bo nie wiedza co sie dzieje. Wezwalem na wlasna reke rzeczoznawce ktory stwierdzil wade techniczna. Firma ta opinie podwazyla, malo tego zagrozila ze jezeli nie zminie podlaczenia swiezego powietzra z zewnatrz to wymowi mi gwarancje w trybie natychmiastowym. Wiec to jest cala prawda o firmie. Produkt moze dobry bo do momentu kiedy nie stukalo naprawde bylem zadowolony ale gdy cos sie zaczelo dziac firma zaczela macic i krecic tak zebym zostal z wadliwym piecem i jeszcze najlepiej zebym ich przeprosil za cale zamieszanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2011, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam do skorzystania z oferty AKOWOOD Orginal:

AKOWOOD™ Orginal to polska marka i lider na europejskim rynku akcesorii premium do biokominków. AKOWOOD™ Orginal to wysokiej jakości akcesoria do biokominków, produkowane przez specjalistów z najlepszych wyselekcjonowanych materiałów. Akcesoria AKOWOOD™ zostały stworzone z myślą o europejskich użytkownikach biokominków. Specjalna ekskluzywna dekoracja AkoStone™ została zaprojektowana dla naszych klientów przez dizajnera Akii Julushi. Produkty AKOWOOD™ i AkoStone™ sprzedawane są z sukcesem we Francji, Hiszpani, Polsce, Szwecji, Słowacji, Czechach, Włoszech, Szwajcarii i Rosji.
Dziękujemy użytkownikom i partnerom handlowym za zaufanie i docenienie jakosci naszych produktów.


Zapraszamy do współpracy handlowej z naszym biurem handlowym.
www.akowood.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2011, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojj to nie miejsce na tego typu reklamy :)) !! ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2011, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam stronę www.KominekBezKomina.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >