jaka łazienka

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 sierpnia 2011, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka - praktyczne i przyjemne dla oka pomieszczenie, czy nowy rodzaj salonu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2011, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

łazienka to łazienak wole jednak zeby było to oddzielne popieszczenie w którym mogłabym się zrelaksować :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2011, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No ale do pojęcia relaksu można różnie podchodzić - dla jednych są to proste, ale sprawne i wygodne urządzenia. Inni potrzebują właśnie salonów kąpielowych. Jak dla mnie to ważne, by sprawne urządzenia były wygodne w obsłudze. Jeśli mam wielką łazienkę, mogę z niej zrobić sobie salon, a jak nie, to wygodę zapewnia mi po prostu sprzęt (zwłaszcza, że wybór kształtów, rozmiarów, kolorów itd. jest duży)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2011, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo tylko też nie każdego stać na salon kąpielowy.. ;/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2011, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie - ale zawsze można próbować urządzić sobie namiastkę takiego "salonu" przez dobieranie odpowiedniego wyposażenia - według gustu i potrzeb - no i oczywiście JAKOŚĆ

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Nooo z tym ostatnim to różnie bywa...

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2011, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakość?! Przecież teraz wszystko leci Made In China! Już mam dość wchodząc do Polskiego sklepu, odwracając produkt X czytam Made In china, niedługo zamiast Państwo Polskie będziemy Państwo Chińskie z Polskimi emigrantami

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie trezba przygotować się na chińskie pokoje kapielowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

No to będą to już raczej łaźnie :D no ja tam z Made in China lubie jedynie "chinczyka" hehe :D tanie dobre jedzenie no ale jak kto lubi

Jeżeli chodzi o chinskie produkty mowie stanowczo NIE ! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2011, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Heheh dobre jeżeli wiesz że nie jesz zamiast mięsa psa, mięsa z kurczaka, nie jestem rasistką ani nic podobnego ale staram się nie używać nic co jest powiązane z chinami

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 275 Grupa: Najnowsze t... Wśród uniwersalnych, nowoczesnych, bardzo praktycznych, a przy tym stylowych ozdób ściennych na szczególną uwagę zasługują lamele dekoracyjne. Dlaczego? Poniewa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 375

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >