jakie rolety zewnętrzne ?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

6 czerwca 2017, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zewnętrzne to rozsądne rozwiązanie zwłaszcza na lato. Ja sobie zamawiałem rolety w zestawie Harmony Line razem z bramą garażową i drzwiami zewnętrznymi przez firmę Ambit http://www.ambit.gda.pl. Wszystkie elementy sa bardzo solidne i świetnie pasują do nowoczesnego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2017, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi zależało na roletach, które poza tym, że zaciemniają pomieszczenie będą chroniły je także przed nagrzaniem. Doskonale do tego sprawdzają się refleksole http://intech-krakow.pl/produkty/przeslony-we wnetrzne/refleksole-wewnetrzne . To specjalne rolety, które odbijają promienie słoneczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2017, 01:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele dobrych opinii słyszałem o marce Roletex. Tutaj też widzę, że wiele osób ich chwali.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie to zależy od budżetu jaki chcesz przeznaczyć na takie rolety, oraz w jakiej okolicy mieszkasz. Jeżeli obawiasz się złodziei itp. to polecam zainwestować od razu w antywłamaniowe.

www.1001narzedzi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym rozwiązaniem są markizy do okien pionowych Fakro. Świetna sprawa, zwłaszcza latem, jak upał naprawdę potrafi dopiec. Ktoś z was ma?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2017, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie są. Są bardzo praktyczne. Rezygnacja z klimatyzacji, dodatkowo działa jak moskitiera. są dwa rodzaje 1% i 10% i ja mam te 10% i przepuszczają więcej światła.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety z silnikami polecam od razu brać. Dobre rozwiązania ma moim zdaniem marka Wynn z Krakowa, bo nic się nie zawiesza, a mam rolety od ponad dwóch lat. Pamiętam, że człowiek z firmy po kontakcie telefonicznym podjechał do mnie z bezpłatnymi próbkami i miałem wpływ na cały proces wykończenia dekoracji okiennych. Mam nadzieję, że się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2017, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapamiętaj nazwę produktu roleta materiałowa Legato i idź przetestuj na żywo do ekspozycji „Najtańsze we Wszechświecie” w Krakowie. Mam te rolety w całym domu. Powiem ci, że super sprawa, bo tylko delikatnie pociągasz za łańcuszek, a roleta sama się zawija. Serwisant ustawił napięcie idealnie, wszystko przetestowane. Na żywo, jak zobaczyłem to od razu mi się spodobał ten format działania rolety. Najbardziej efektywny, jeżeli chcesz mieć spokój z wcięciami rolet.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym salonie gdzie toczyło się życie naszej rodziny zawsze od rana do południa świeciło ostre słonce - można powiedzieć super ale czasem stawało się to dość uciążliwe w szczególności jak człowiek chciał uciąć sobie drzemkę. Poszukałem i internecie co by tu pasowało i rolety już mieliśmy ale to nie o to chodziło. Opowiedziałem mojemu znajomemu i polecił mi i refleksole. Hm.... pierwsze słyszę ale...te refleksole to istne rewelacja bo nie dość, że przyciemniają światło ale też ograniczają wpływ słońca na temperaturę w pomieszczeniu. Takie refleksole zamówiłem w firmie http://sunmar-rolety.com.pl/refleksole/

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj znam to....z jednej strony to dobrze a z drugiej jak człowiek chcę uciąć sobie drzemkę to nie może bo światło jest za ostre. Ja rozwiązałem to w ten sposób, że zamontowałem rolety dzień i noc z https://www.roletymobi.pl/oferta/rolety/dzien -i-noc i bardzo ułatwiło nam to funkcjonowanie. Rolety noc i dzień mają też funkcję średniego zaciemnienia i to na nasz salon jest opcja idealna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Zamontowanie drewnianego parapetu wewnętrznego to marzenie wielu osób. Część z nich jednak nie decyduje się na ten ruch, ponieważ boi się, że drewno nie będzie....
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 334

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >