kostka i specyfikacje

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

24 czerwca 2014, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Te betonowe sprzed parunastu lat były z jakiegoś super betonu robione bo u niektórych leżą i leżą i wciąć dobrze wyglądają ;)

A teraz trzeba szukać dobrego producenta ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2014, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

dobrze wyglądają, ale pod kątem tego, że parenaście lat przeleżały. czy wygląda to fajnie i nowocześnie to bym się już zastanowił

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2014, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

No wtedy robili dosyć pospolity jeden wzór ale w sumie nie wygląda to źle a nowoczesne to było przez 3 lata a później zmieniła sie moda jak ze wszystkim :P

Dlatego trzeba wybierać neutralne wzory :) np. http://pozbruk.pl/lido_struktura,92,106.html

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2014, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej chyba dobierać pod kolor elewacji i dachu. Osobiście mam na oku czterech producentów dostępnych w moim pobliskim Zgierzu w firmie Subet2 ( http://www.subet2.pl/ ). Oni układali moim sąsiadom. Mam wybór między: Libet, Semmelrock, Polbruk i Pozbruk. Nie wiem, czy tylko kierować się wzorem, czy też marką.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2014, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

I tym i tym, na przykładzie pozbruka Ci powiem (bo dużo o nim czytałam i spotykałam go sporo w trerenie), że np. można robić wiele kombinacji bo są wieloelementowe nawierzchnie (jeden wzór ma różne wielkości) dlatego można robić właśnie wiele kombinacji ;)

ale poplątałam :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2014, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

najpierw dopasu do elewacji, a potem wybierz w śród procudentów - może nie każdy ma to czego potrzebujesz. najeszerszą ofertą rzeczywiście może pochwalić się pozbruk z wymienionej czwórki

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2014, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja najpierw trzeba dopasować kostkę do elewacji :)

Przemek986 ale z Ciebie Pasterz... strzeżesz nas jak Baca łowiecki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2014, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

po prostu każdy zasługuje na kawał porządnej, dopasowanej do swojego gustu kostki przed domem ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 22:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że dobrą firmą jest pozbruk, mają ładne "patenty"

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2014, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie kostkę układała firma Błaszczaka http://www.kostka.info.pl. I miałem do wyboru różne rodzaje i kolory kostki, w rezultacie wybrałem granitową, prawie czarna i do tego jasne które były ułożone na zewnętrznej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 27 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >