które okna wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

7 października 2018, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie po prostu okna PCV sprawdzają się lepiej niż drewniane. Wielu moich znajomych ma podobne odczucia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2018, 22:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierz takie okna na jakie pozwala Ci budżet oraz które spełnią Twoje wymagania co do jakości wykonania. Chętnie pomożemy w twej kwestii, zwróć także uwagę na prawidłowy montaż wraz z regulacją okien, to bardzo istotne.


www.ZbyDrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2018, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w końcu zdecydowałem się na okna wykonane z PCV. To w dzisiejszych czasach najbardziej solidny materiał a do tego najmodniejszy. Warto pomyśleć nad tym, aby okna zakupić ze sprawdzonego źródła - my postawiliśmy na http://kris-okna.pl/ , zajęli się także ich montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2018, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast mam okna od nich i jestem naprawdę zadowolona http://dar-plast.eu/pl/ bardzo fajna jakość i rozsądne ceny. Podoba mi się także to, że doradzają, a to jest dla mnie naprawdę bardzo istotne. Koniec końców mam pcv w łazience i kuchni, a drewniane w salonie i sypialniach. Generalnie wszystko ok

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2018, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, jakie okna najlepiej wybrać. Najlepiej popytać specjalistów o to, jaki rodzaj stolarki będzie najwłaściwszy w danym przypadku. Stolarka PCV oferuje na pewno największy wybór jeśli chodzi o parametry użytkowe, funkcjonalność i estetykę. Najlepiej zwracać uwagę na rozwiązania systemowe, bo dają najwięcej możliwości. To ważne szczególnie jeśli zależy nam na oknach nietypowych lub w jakimś oryginalnym kolorze. Chyba najbardziej kompleksową ofertę mają producenci współpracujący z marką Schuco, jak Marsel czy Jezierski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2018, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz w grudniu w okresie przedświątecznym jest bardzo dobry czas na to aby wybrać okna w niższej cenie z racji wielu rabatów. Może zainteresuje Cie jeden z modeli naszej kolekcji :)

Hemos.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam w wyborze okien do domu pomogła firma Domega z Poznania. Mają obsługę na wysokim poziomie i dobrze obeznaną w ofercie wszystkich dostępnych producentów. Do tego konkurencyjne ceny w zakresie produktów jak i wykonywanego montażu. Przedstawili nam wszystko ze zwróceniem uwagi na właściwości danych modeli i już pierwszego dnia wybraliśmy okna od producenta OknoPlast. Zapewniają dobre warunki gwarancyjne i co ważne krótki termin realizacji zamówienia jak i samego montażu. Szczerze mówiąc nie ma się do czego przyczepić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiliśmy na okna PCV, bezpośrednio od dystrybutora KRIS www.kris-okna.pl Produkty te to definicja najwyższej jakości. Kolejna sprawa, ogromne wrażenie wywołała na nas cena ale również to, że zajęli się montażem!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2018, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W domu najlepiej zamontować okna energooszczędne, producent https://okna-internorm.pl/ ma takie w swojej ofercie. Rodzice robili teraz wymianę okien u siebie w mieszkaniu i właśnie tam zamówili, z tego co wiem są zadowoleni, jakość bardzo dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 grudnia 2018, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz okien pcv to warto skorzystać z usług firmy www.baudom.pl. Okna z pcv są to modele o wiele bardziej uniwersalne, które można swobodnie dopasować do danego budynku pod względem formy, kolorystyki i wykończenia. Są również tańsze, a jednocześnie przy precyzyjnym wykonaniu zachowują wszelkie walory wizualne, świetnie dopasowując się do elewacji czy otoczenia domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >