kuchnia w "wiejskim" klimacie?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 grudnia 2013, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem te nowoczesne urzadzenia mozna tak wkomponowac ze ich prawie nie widac ze sa nowoczesne np obudowac mikrofale w starym drewnie tylko z tym jest duzo bawienia sie. Lepiel wymyslic cos innego :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2013, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym o poradę sięgłabym jakieś specjalnej firmy najlepiej, która zajmuje się takimi rzeczami oni na pewno by doradzili coś fajnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2013, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z firmy tak czy siak bym korzystała i sprzęty bym zabudowywała, ale na pewno nie robiłabym kuchni w stylu prowansalskim. Komuś się podobają "stare" fronty z nowoczesnym systemem jakim jest zabudowa?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 grudnia 2013, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

a znacie jakieś fajne firmy xz takimi realizacjami takich kuchni?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2013, 00:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra korzystała z usług firmy iKuchnie. Słyszałaś o nich? Działają na terenie całej Polski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 stycznia 2014, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

jak w ogóle wygląda styl wiejski? krata, drewno itp.? a co ze stołem w takiej kuchni?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2014, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Już wyżej pisali, że taki styl nazywa się stylem prowansalskim. Tu masz wypisaną charakterystykę takiej kuchnie: http://www.blog.ikuchnie.pl/2013/10/3397/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Styl wiejski to przede wszystkim drewniane meble przypominające te z początku XX wieku, najlepiej jasne - białe lub z jasnego drewna.
Jeśli szukasz mebli w tym stylu w śląskim to na pewno salon: http://www.kuchnie-sarmag.pl ma takie meble w swojej ofercie. W ogóle oni specjalizują się tylko w produkcji mebli kuchennych.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym stylem prowansalskim faktycznie jest trochę problemów. Ja nie miałabym zamiaru rezygnować z nowoczesnych rozwiązań tylko dla stylizowanych frontów. Aczkolwiek do jakiegoś domku letniskowego bardzo by taki styl pasował

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2014, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz łączenie stylów jest bardzo modne, a efekt potrafi być zaskakujący.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >