ładna filiżanka

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

5 maja 2010, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie,
Moja współlokatorka chciałaby dostać na urodziny filiżankę.
Szukałam po sklepach stacjonarnych, ale nic ciekawego nie mogę znaleźć, jedyne co mi wpadło w oko to ta filiżanka http://www.myin.pl/1633/dwie_filizanki_do_cappuccino_ze_spod kami_w_serduszka
Ale szukam czegoś jeszcze.
Może macie jakies propozycje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2010, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Bierz tą, jest śliczna;) Uwielbiam ten sklep, ma naprawdę piękne dodatki i meble. Wszytko jest porządne, wysokiej jakości i naprawdę niebanalne. Ja bym się tylko bała, że rozbiję taką drogą i designerską filiżankę;) ale uważam, że to świetny pomysł na prezent.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 maja 2010, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Myslisz, że się spodoba? Nie jest zbyt minimalistyczna ta filiżanka?
Może lepiej taką w stylu retro http://www.myin.pl/1366/filizanka_cappucino_ritzenhoff_anja_ kroencke ??
Miscusi, że tak zawracam głowę, ale naprawde nie wiem. Chce znac opinię bardzo obiektywną.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2010, 03:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie osobiście też się podoba. Ładnie się prezentuje, do tego to serduszko na pewno się dziewczynie spodoba. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2010, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

O widzę, że wersja z serduszkiem się podoba, więc Asi pewnie tez przypadnie do gustu, zatem biorę się i zamawiam w końcu z myin :)
dziekuje wszystkim za podpowiedzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2010, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No też zaglądałem na tę stronkę jak szukałem prezentu dla znajomego - postawiłem na kieliszki do wódki ;-) Bardzo fajnie wyglądają. Generalnie maja tam bardzo fajne drobiazgi - idealne na prezenty właśnie. Widziałem tam mnóstwo fajnych rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2010, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No bo w myin jest mnóstwo fajnych rzeczy, szczególnie teraz,. gdy zmienili stronkę.
Bardzo lubię takie malutkie niby niepozorne, ale jednak wartościowe i ciekawe dodatki do mieszkania.
Mysle, że na zakupie filiżanki nie poprzestanę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2010, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

heheh tylko śmiać się z waszej nieudolnej reklamy. Kto wam uwierzy że wszyscy kupują w tym sklepie hehe

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 268

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >