lodówka tur

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

30 listopada 2011, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

czy wie ktoś jaka lodówka turystyczna jest najlepsza? na co trzeba patrzec wybierajac taka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2011, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja posiadam Waeco Mobicool U30 DC/AC 12/230V 28l i jestem bardzo zadowolony, solidna porządna, no i dałem za nią około 200 zł więc to nie jest jeszcze taki ból ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Lodówka turystyczna jest naprawdę przydatną rzeczą, w każdym domu, tak więc według mnie powinno się zainwestować w to :) wiem z doświadczenia że potrafi taka lodóweczka uratować z niejednej sytuacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2011, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przydatna rzecz. Sam się zastanawiam nad kupnej takiej, więc również liczę na jakieś propozycje:D

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2012, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam z czystym symieniem model Ardes TK45 nie jest droga bo cos około 270 zl ale jak chcecie coś tańszego to też polecam Ravanson CS-24G jest tańsza o stówkę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2012, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A coś takiego Sencora? Ma większą pojemność od tych dwóch, a to bardzo ważne...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2012, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

No w sumie może byc ale jak ktoś potrzebuje do używania dość sporadycznego to myślę że nie ma co być rozrzutnym i spokojnie kupić taka do 150 zł

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Niebawem wybieramy się z naszą 3 miesięczną pociechą w kilkunastogodzinną podróż w związku z czym koniecznie musimy zakupić lodówkę turystyczną. I tutaj moje pytanie, jak wygląda przechowywanie żywności w lodówce turystycznej? Czy mogę mieć pewność, że mleko i inne rarytasy dla naszego szkraba bezpiecznie dojadą z punktu A do B? Czy raczej nikłe szanse, aby na tak długo utrzymała odpowiednią temperaturę?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

jest różnica pomiędzy lodówką a chłodziarką. Tak naprawdę lodówka turystyczna schładza powietrze otoczenia od 10 d0 max20 stopni. Skoro na zewnątrz jest 30 stopni to nie ma co liczyć na jakieś ogromne rezultaty. Chłodziarka to np. ta do wina zakres temperatur od 8 d0 18 stopni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...
  • Najważniejsze o pralkach Liczba postów: 69 Grupa: Sprzęt AGD... Gdyby ktoś z Was szukał pralki przemysłowej np do gastronomii to polecam zapoznać się z ich ofertą - https://www.lodo.pl/gastronomia/urzadzen ia_pralnicze_pralni...
  • czarna bateria prysznicowa Liczba postów: 4 Grupa: Sprzęt AGD... Jeżeli chodzi o baterie prysznicowe ścienne czarne to jak najbardziej warto sprawdzić ofertę SOTBE LOFT SVAR, którą znajdziecie tutaj https://sklep.sotbe.com/SO...
  • Jaki nawilżacz powietrza? Liczba postów: 86 Grupa: Sprzęt AGD... Dyson oczyszczacz powietrza opinie - czekam na opinie czy warto kupić ten oczyszczacz? Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru oczyszczacza? Znalazłam artykuł....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >