miłosne pomysły dla domu

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

1 czerwca 2015, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżacje wnętrz w miłosnym stylu można stworzyć nie tylko dzięki tapetom w serduszka, czy ozdobom. Ważne jest również romantyczne oświetlenie, ciekawa ozdoba ścian, czy sufitów, odpowiednie kolory, które nie wpływają źle na samopoczucie.
Idealną dekoracją będzie sztukateria - listwy ścienne a między nimi cudowny obraz, fasety oświetleniowe z taśmami LED stworzą odpowiedni nastrój (można je zastosować jako dodatkowe oświetlenie), listwy sufitowe stworzą nietypową dekorację sufitu :) Panele ścienne połączone z tapetą ciekawie udekorują ścianę :) Panele dekoracyjne 3D dzięki swojej rzeźbie wyeksponują wnętrze :)
Sztukateria daje duże możliwości dekoracyjne :) Gotowe elementy można malować, dzięki czemu dopasowanie do kolorystyki nie będzie problemem :)





Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2015, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

obrazy na ścianę? może subtelne akty ? albo jakaś "miłosna abstrakcja w fajnych kolorach? np. coś takiego: http://www.gallerystore.pl/michal-rutkowski,sex-pedzlem zakochałam się w tym obrazie ... all you need is love

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2015, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wystarczy stylowy kolor oraz nastrojowe oświetlenie sypialni,takie które stworzy odpowiedni klimat,plus do całości dodatki w postaci narzuty,poduszek,ręczników czy kompletu pościeli- wszystko to znajdziecie u nas na www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

tez tak mysle, wiele zalezy od fajnego oświetlenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukaj w sklepie http://innetapety.pl/. Mają tam ponad 6 tysięcy wzorów tapet, więc myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego. Ja na szybko znalazłam taki wzór:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2016, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

a co uwazacie o takiej sztukaterii do salonu jak ze sklepu kraina barw http://www.krainabarw.pl/pol_m_Sztukateria-155.html ? moim zdaniem wygląda to bardzo elegancko. W tym sklepie mają też duży wybór fototapet. Ja sobie zamówiłem akurat w paski.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Fototapeta w serduszka to jakoś nie mój klimat. Ale świece, jakieś lapmki to już jak najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

fotel w kształcie serca jest ok ale tapeta to raczej kicz. Pudełeczko z dobrym wyposażeniem u mnie jest najlepsze

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A może czerwone poduchy lub narzuta na łóżko w kolorze czerwieni? U mnie niezawodną ozdobą jest zawsze świeży bukiet kwiatów w wazonie... najlepiej żeby to były czerwone roże, ale to wszystko zależy od upodobań. Tak naprawdę wszystkie kwiaty będą ok :) A z innych miłosnych akcentów, to może doniczki z serduszkami?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2016, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu "miłosne" dodatki do domu to przede wszystkim kwestia ozdób i ciekawej kolorystyki,szczególnie teraz podczas Walentynek mieliśmy okazję oglądać podobne ozdoby,więc mogą one być również przewodnim motywem kolorystycznym w naszym domu,czemu nie :)

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 366

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >