oświetlenie do sypialni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

18 grudnia 2013, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepszy system oświetlenia w sypialni to taki, w którym jest światło główne w postaci lampy, plafoniery, czy żyrandola oraz dodatkowe lampy boczne. Mogą być typowo ozdobne stojące na szafkach nocnych, których funkcją jest głównie budowanie nastroju, ale jeśli ktoś lubi czytać książki to warto wybrać kinkiety montowane nad wezgłowiem. Ja właśnie jestem na etapie odświeżania mojej sypialni i wymieniam lampy na nowe, udało mi się znaleźć fajne kinkiety na wyprzedaży w sklepie internetowym http://www.ebritop.pl/Nasze-produkty,859/Paola.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2014, 17:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: marcys napisał: Najlepszy system oświetlenia w sypialni to taki, w którym jest światło główne w postaci lampy, plafoniery, czy
żyrandola oraz dodatkowe lampy boczne. Mogą być typowo
ozdobne stojące na szafkach nocnych, których funkcją jest
głównie budowanie nastroju, ale jeśli ktoś lubi czytać
książki to warto wybrać kinkiety montowane nad
wezgłowiem.


Ciekawie to napisane.

Polecamy nasze żyrandole, kinkiety jak również lampy stojące. Dobre jest to, że klient kupując w naszej firmie może dobrać sobie oświetlenie do całego mieszkania począwszy od zwisów a skończywszy na kinkietach.
Trzeba jednak lubić klasykę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2014, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

My posiadamy z żoną w sypialni kryształowy żyrandol - chcieliśmy zadbać o to aby pomieszczenie nabrało oryginalnego i stonowanego charakteru. I było to najlepsze rozwiązanie.
Zresztą taki rodzaj oświetlenia jest w ostatnim czasie bardzo modny. Pasuje do popularnego w ostatnich latach stylu glamour.
Spory wybór tego typu oświetlenia można aktualnie znaleźć w sklepach Witeksu:
http://witeks.pl/zyrandole - posiadają sklep internetowy niemniej mają placówki w całej Polsce tak więc można wybrać się do jednej z nich aby zobaczyć jak to wygląda na żywo. My zdecydowaliśmy się na ten model:

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Taki kryształowy żyrandol prezentuje sie naprawdę bardzo okazale,można wiedzieć gdzie go kupiliście oraz ile kosztował? Bo na naszej stronie także znajdziecie szeroki wybór artykułów oświetleniowych,warto tam zajrzeć.


www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2014, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.e-ospel.pl/pl/c/Ospel-Impresja/64 ja bym w cos z Impresji Ospela celował

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2014, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

My razem z żoną przez długi czas obywaliśmy się bez porządnej lampki na szafkę nocną jednak teraz widzimy ,że jednak się przydaje. Szczególnie jeśli lubi się co nie co wieczorem sobie poczytać.
Kupowaliśmy tutaj:
http://luxar.com.pl/lampy-na-stol - w sklepie internetowym ponieważ mają tam bardzo dobre ceny w porównaniu do innych tego typu miejsc.
Przynajmniej przystepne cenowo dla przeciętnego Kowalskiego.
Zakupiliśmy sobie dwie lampki o poniższym wzorze ( koszt niewiele ponad 100 zł każda):

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2014, 21:00

Zgadzam sie: good 0 bad

a na elektryczni.com patrzyliscie? to specjaliści od oświetlenia ;) oprawy światła to mają niesamowite.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2015, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe oświetlenie można stworzyć dzięki sztukaterii, a mianowicie fasetom oświetleniowym z taśmami LED. Umieszczone na łączeniu ścian z sufitem nadadzą nietuzinkową poświatę, dzięki czemu sypialnia nabierze romantyzmu i delikatności a zarazem pięknego wyglądu :) Różnorodne kształty pozwolą na wkomponowanie się z każdym stylem wnętrza. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2015, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Może zamiast tradycyjnej lampy lepiej zainwestować w kinkiety po dwóch stronach łóżka? :)
Najlepiej takie ze zmysłowym kloszem np. w kształcie kwiatu jak ten http://www.spotlight.pl/pl/produkty/nowoczesne-oswietlenie-/ nowoczesne-oswietlenie-aletta.html
Na pewno doda wnętrzu uroku…

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2015, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: miśka napisał: Właśnie jestem po remoncie sypialni i zastanawiam się
jakie oświetlenie wybrać bo jednak dwie lampki na
stoliczkach nocnych nie wystarczają. Myślicie że w
sypialni warto jest montować lampę na suficie? Nie wiem
czy to ma sens, średnio wygodna by była bo trzeba by było
wstawać żeby ją wyłączyć. Pod uwagę brałam jeszcze
taką lampę podłogową stojącą (w ikei są takie fajne z
białymi papierowymi hmmm abażurami?). Co mi polecicie :D?


może jakieś lampy firm BriTop?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >