pomysł na wystrój w japońskim stylu

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

17 stycznia 2011, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również szukam inspiracji, chciałabym urządzić pokój dla mojej córki, która się fascynuje się orientem. Zaplanowałam, że położę jej w pokoju podłogę z bambusa, ale nie wiem co z resztą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2011, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej byłoby położyć na scianie fototapete w orientalnym stylu i do tego lampki pokojowe również w podobnym guście. Podłogoa bambusowa to dobre rozwiązanie,jest soolidna i podkreśli ten klimat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2012, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim stylu zastosowanie szaf i drzwi przesuwnych wydaje sie byc nieodzowne. A jesli chodzi o wypelnienia to mozliwosci sia od babbusowych po mleczne szklo. Oczywiscie rowniez nadruki z typowymi metodami.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2012, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

oj to nie lada wyzwanie, żeby urządzić mieszkanie zgodną z filozofią zen. Urządzić pokój/mieszkanie w japońskim stylu, czy orientalnym jest to nawet nie trudne, ale żeby wszystko dokładnie grało i pasowało to już wyższa szkoła jazdy. Może do tego warto byłoby zatrudnić specjalistów, albo poczytać odpowiednie poradniki, bo z tą filozofią zen żartów nie ma ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się,poza tym oprócz samych kolorów liczy się szereg dodatków w stylu orientalnym i nie wolno o tym zapominać. To wszystko daje klimat dalekiego wschodu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2012, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

nie powiedziałabym, że to jest nie lada wyzwanie. Myślę, że każda zmiana i remont wiąże się z ryzykiem i jest wyzwaniem, ale jeśli zapoznamy się z panującymi zasadami powinno nam być łatwiej. Owszem dobrze się zaopatrzyć w poradniki, ale jeśli ktoś chciałby tak "w pigułce" dowiedzieć się czegoś na temat zasad feng shui może przeczytać ten artykuł http://informacje.dom.eu/zasady-feng-shui-w-domu_n_523.html

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2012, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne jest to abyśmy dobrze czuli się w takim pokoju,dlatego dobór jasnych i słonecznych kolorów jest bardzo ważny. Nie mam nic przeciwko stylowi orientalnemu,kwestia gustu.


www.Elem.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2012, 10:09

Zgadzam sie: good 0 bad

najbezpieczniej chyba poprosić fachowców o poradę... w n-design podejmowali się przeróżnych zleceń już, widać to zresztą po galerii projektów. samemu łatwo coś sknocić, czy przesadzić w nieodpowiednią stronę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2012, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz poprosić o pomoc dekoratora wnętrz,lub też pójść własną drogą i wykazac się kreatywnością. Chętnie pomogę z zakresu wyboru oświetlenia,gdyż zajmuje się tym na co dzień.


www.StudioSwiatla.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2012, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

poszperaj w katalogach dekoracji wnętrz, ja japoński styl to kojarzę jako minimalistyczny, drewniany, gdzie światło odgrywa główną rolę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >