pożyczka na budowę domu

« Powrót do grupy: Przepisy prawne

28 czerwca 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, wybudowałem dom, jednak nie wystarczyło mi oszczędności, żeby go wykończyć. Mam teraz taką zagwozdkę, skąd wziąć brakujące środki. Myślałem o kredycie gotówkowym, ale nie jestem pewien, czy bank da mi tyle, ile potrzebuję. Czytałem niedawno bardzo przydatny ranking kredytów gotówkowych i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 10:26

Wszystko zależy od tego ile pieniędzy Ci brakuje i czy są to ogromne koszty. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze kredytu. Jeśli to spora suma to kredyt będzie najlepszą i najbezpieczniejszą opcją - tylko będzie rozłożony na długi czas i tutaj pojawia się pytanie, czy chcesz to tyle spłacać. Co do obecnych najlepszych ofert kredytowych to nie wiem, w jakim banku warto wziąć pieniądze, ale możesz sobie jeszcze co nieco doczytać tutaj i sprawdzić, jaka opcja będzie najlepsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2017, 10:34

wh0cd655430 baclofen price

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2019, 14:20

Użytkownik bibi2 napisał: Witam, wybudowałem dom, jednak nie wystarczyło mi
oszczędności, żeby go wykończyć. Mam teraz taką
zagwozdkę, skąd wziąć brakujące środki. Myślałem o
kredycie gotówkowym, ale nie jestem pewien, czy bank da mi
tyle, ile potrzebuję. Czytałem niedawno bardzo przydatny
ranking kredytów
gotówkowych
i nie mogę się zdecydować , może alior
Bank ? Jak uważacie

Jeżeli ktoś by potrzebował gotówki na szybko, właśnie na wykończenie np. domu czy naprawę samochodu to godne polecenia są kredyty udzielane przez https://gotowkanajuz.pl/.Wypłata następuje w ekspresowym tempie, środki w ciągu 24h na koncie po udanej weryfikacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 11:28

Może warto rozważyć opcję kredytu konsolidacyjnego. W tym celu proponuję skontaktować się z doradca kredytowym Habza Finanse

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2019, 22:33

Każde zadłużenie musi być przemyślane. Wiedzę z internetu https://uwagafinanse.pl/pozyczka-ratalna-jak- otrzymac/ trzeba docenić i korzystać.:)

Ten post był edytowany przez Marcell dnia: 30 czerwca 2019, 22:33
Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2019, 22:34

simple loan payday lending loan programs loans in athens ga loan with bad credit

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Porady Prawne Liczba postów: 38 Grupa: Przepisy pr... Zależy ogólnie o jakie porady prawne chodzi. Jeśli mamy do czynienia z jakimś prowadzeniem działalności, to ogólnie może się przydać obsługa prawna firmy już ta...
  • profesjonalne biuro rachunkowe Liczba postów: 36 Grupa: Przepisy pr... Możesz także przejrzeć ofertę biura www.akro.waw.pl. Specjalizują się m.in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz pełną obsługą pł...
  • Czy ktoś się orientuje. Liczba postów: 2 Grupa: Przepisy pr... Witam, Mam zamiar kupic dzialke/uzytek zielony, do ktorego jedyna droga to droga lesna 1.5km. Droga przynalezy do lasu tak bynajmniej wynika z geoportal , bieg...
  • Co zrobić, żeby się nie dac oszukać w czasie brani... Liczba postów: 13 Grupa: Przepisy pr... Na temat kredytu każdy z was powinien czytać na stronie internetowej poradnik finansowy . Tam jest dużo ciekawych informacji.
  • Odszkodowanie Liczba postów: 83 Grupa: Przepisy pr... Myślę, że możesz się ubiegać o takie odszkodowanie ale sam nie wiem jak to przebiega. Robiłeś pomiary hałasu? Możliwe, że od tego będziesz musiał zacząć. Dla mn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19291 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >