Porady Prawne

« Powrót do grupy: Przepisy prawne

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 marca 2015, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz problem z uzyskaniem pozwolenia na budowę? Grozi Ci rozbiórka? Nie wiesz jak napisać wniosek o zmianę Miejscowego Planu? WWW.KANCELARIA-PDP.PL pomoże znaleźć Ci rozwiązanie Twojego problemu prawnego, przygotuje kompleksową opinię prawną i wskaże najkorzystniejszy sposób działania!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2016, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

jak najlepiej odebrać mieszkanie do mieszkania? samemu, czy z jakimś prawnikiem itp? czy z jakimś innych ekspertem? ponieważ nie chcę, aby spotkały mnie jakieś kłopoty prawne itd. … tyle się w tych czasach słyszy o oszustach … mam niedługo zobaczyć mieszkanie i potem umowę podpisywać … proszę o rady …

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2016, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

naszym zdaniem odbioru lokalu nie należy dokonywać samodzielnie. Trzeba to zrobić albo z architektem, albo z ekspertem budowlanym. Dlaczego? Wymienieni przez nas profesjonaliści perfekcyjnie porównają lokal z projektem i sprawdzą czy ustalone elementy są wykonane prawidłowo. Wszystko też zmierzą i zbadają, jakie materiały zostały użyte do budowli. Na koniec, podejmą decyzję czy nowe mieszkanie jest zgodne z projektem czy też nie. Jeśli wszystko będzie w porządku, dopiero wtedy będzie można podpisać umowę - bezwzględnie w formie aktu notarialnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Został mi polecony prawnik z kancelarii prawniczej w Szczecinie: http://sochaj.com.pl odnośnie pozwolenia na budowę. Czy ktoś może miał już styczność z tą kancelarią? Czy może warto wybierać takie kancelarie prawnicze, które specjalizują się w prawie budowlanym?

Ten post był edytowany przez dnia: 28 kwietnia 2016, 17:36
Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2016, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ma ktoś z Was kredyt we frankach? Kolesie z rządu robią coś, aby zmniejszyć to tornado, które przeszło po podwyżkach rat? bo ja jestem tym kompletnie załamany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2016, 06:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Na początku sierpnia został przedstawiony drugi projekt ustawy w tej sprawie. Przede wszystkim, kredytobiorcy (nie tylko posiadający pożyczki we frankach) mają odzyskać zwroty wartości spreadów (jest to różnica pomiędzy kursem kupna, a sprzedaży waluty) łącznie z odsetkami. Niestety, o taki zwrot nie będą mogli ubiegać się wszyscy pożyczkobiorcy. W artykule http://www.dopoznania.pl/poznan/pl/ustawa_fra nkowa_pierwszy_krok.html mogą Państwo dokładnie przeczytać m.in.: kto ma szansę otrzymać taki zwrot i
jakie są konkretne warunki całej procedury.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeśli chodzi o pozwolenie na budowę to także korzystałem z pomocy wyspecjalizowanej w temacie Kancelarii Prawnej http://wynimko.pl/prawo-budowlane/pozwolenie- na-budowe/ Takie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej praktyczne, niż wynajmowanie grupy managerskiej, która teoretycznie także zna się na prawie budowlanym.
Jednak takie działania powinny być traktowane jako eksperckie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uznałam, że wszelkie takie pozwolenia trzeba załatwiać z prawnikiem. Oszczędzi człowiek nie tylko czas, ale i stres, którego nie unikniemy chodząc od urzędu do urzędu. Szukając kontaktu do specjalisty od tych spraw natknęłam się na portal prawniczy Lexagit.pl gdzie jest między innymi możliwość konsultacji na online http://www.lexagit.pl/zapytaj-specjalisty/ Oczywiście spróbowałam nawiązać kontakt i udało się, dostałam pełną poradę prawną. Mimo tego poprosiłam o pomoc w załatwieniu dokumentacji zezwalającej na budowę domu. Jestem na bieżąco informowana jak sprawy idą i wszystko wskazuje na to, że wczesną wiosną maszyny budowlane będą mogły wjechać na moją działkę z czego już się bardzo cieszę.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również szukam dobrego prawnika, ale zajmujacego sie rozwodami i podzialem majatku. Jako ze generuje duzo wieksze dochody niz moj maz, zalezy mi na konkretnym adwokacie, ktory wywalczy to co sie do mnie nalezy. Wiele slyszalam o Budrewiczu. Podobno doprowadza sprawy od poczatku do konca. Mial ktos z nim stycznosc ?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 20:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W Tczewie znajdziecie profesjonalne wsparcie w tej kancelarii http://cejrowski.pl/ - doświadczeni i ambitni, skuteczni i świadomi tego, czego można w sądzie się spodziewać - nie owijają w bawełnę tylko stawiają sprawę jasno, określając szanse powodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19106 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >