problem

« Powrót do grupy: Karnisze

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 lipca 2011, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wpadłem na dość nietypowy pomysł i potrzebuje rady...
Chcę zrobić żonci, niespodziankę z okazji pewnej ważnej dla nas daty, ona ma bzika na punkcie okien i ich dekoracji, podoba jej się każda dekoracja, i każda nowość. Co bym mógł wymyślić dla niej by zmienić wystrój okna? Nowy karnisz? Rolety czy może jakieś piękne firany?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że jesteś osamotniony w problemie ;)

Wiesz co ja jako kobieta mogę Ci podpowiedzieć tylko tyle, żebyś wymyślił jakiś inny prezent na rocznice ślubu, a dekoracje okienne zostaw żonie ;) Nie kwestionuje tego, że sobie nie poradzisz ale kobiety lubią same sobie decydować o takim czymś. Możesz np. zabrać żonę do takiego sklepu i dać jej polę do popisu, a ty za wszystko ... zapłacisz ;) na pewno będzie usatysfakcjonowana ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2011, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jest to jakaś niszowa data to ja bym się pokusił o remix naszych okien no ale jeżeli jest to coś ważnego to lepiej odpuść sb okna już lepiej wyślij ją gdzieś na spa i odremontuj coś większego :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kobietami różnie bywa, tak więc lepiej nie ryzykować :) Jest wiele innych pomysłów z których żony się cieszą :)
Życzę powodzenia :P

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2011, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Okna to dość długo terminowa inwestycja.... Kobiecie to lepiej kup lepszą pralkę coś do kuchni blender na pewno się ucieszy no chyba, że nie jest typową matką polką tylko kobietą biznesu wtedy musisz pomyśleć nad czymś innym bo sb pomyśli, że chcesz z niej zrobić kurę domową :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2011, 15:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja np. jestem łasuszkiem i lubię jeść rozmaite słodkości jakby mój facet kupił mi jakąś gofrownice byłabym wniebowzięta. lecz to też zależy kto co lubi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2013, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz ja ostatnio spotkałam się z firmą Gardina, która sprzedaje rolety okienne , dekoracje okienne itp. Firma ma już swój styl i tradycje ponieważ ma swoje korzenie w Niemczech, w małym miasteczku Isny, położonym w południowym regionie Allgäu.
Może tam znajdziesz inspiracje na prezent dla żony.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2015, 07:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A może "totalny odjazd" i maty drewniane? Z takiego bambusu, na przykład. Chociaż to już chyba za duże ryzyko, i lepsze będą rolety rzymskie. Wszystko w ofercie na stronie http://www.winrol.com.pl/. Obejrzyj, może się na coś zdecydujesz. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2016, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Rafaello napisał: Wpadłem na dość nietypowy pomysł i potrzebuje rady...

Chcę zrobić żonci, niespodziankę z okazji pewnej ważnej
dla nas daty, ona ma bzika na punkcie okien i ich dekoracji,
podoba jej się każda dekoracja, i każda nowość. Co bym
mógł wymyślić dla niej by zmienić wystrój okna? Nowy
karnisz? Rolety czy może jakieś piękne firany?


a roleta rzymska???

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2016, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecił bym Ci rolety drewniane, wyglądają świetnie moja żona męczyła mnie o nie jakieś 6 miesięcy aż w końcu sie zdecydowałem i muszę przyznać ze miała rację :). Sprawdź sobie tą oferetę http://www.oknowro.pl/rolety-zewnetrzne/ maj tam duży wybór rolet my z zoną kupywaliśmy u nich własnie drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • rolety rzymskie Liczba postów: 91 Grupa: Karnisze Chciałabym zamówić rolety Poznań. Głównie chodzi mi o rolety rzymskie i moskitiery. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje fachowe dora...
  • Szyny sufitowe? Liczba postów: 7 Grupa: Karnisze Polskie gry online to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu. Znajdziesz tu gry dla każdego, niezależnie od wieku czy zainteresowań. Możesz grać w gry akcj...
  • Zasłonya karnisz Liczba postów: 8 Grupa: Karnisze Ale po co własnoręcznie? Szybciej byłoby kupić, a na targach da się znaleźć rzeczy dobrej jakości :)
  • Karnisze metalowe - fachowa porada Liczba postów: 4 Grupa: Karnisze Dzięki. Poszukuję dobrych jakościowo karniszy www.mogilno.org
  • Nieestetyczne dziury po karniszach Liczba postów: 6 Grupa: Karnisze Tez polecam takie zaprawy, którymi możesz wypełnić tego typu dziury albo ubytki w ścianach. Problem jest tylko wtedy, kiedy masz ścianę w zupełnie innym kolorze...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >