przydomowa oczyszczalnia

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 września 2007, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktos z was ma oczyszczalnie przydomowa? pytam ponieważ nie wiem co mam zamontowac szambo zwykłe pcv czy taka oczyszczalnie własnie, a nie wiele wiem na ten temat tzn teoretycznie jest to fajna sprawa ale jak w praktyce?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2010, 18:43

firma "TERMWOD" to profesjonalne podejście do tematu. Serdecznie polecam. Dla zainteresowanych podaje strone: WWW.TERMWOD.DHSI.PL

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2010, 14:22

Witam!
Zakupiłam oczyszczalnię biologiczną firmy BIO-HYDRET
typu EKO-BIO 2500 z odprowadzeniem do studni chłonnej.
Jest to oczyszczalnia ze złożem aktywnym.
Oczyszczanie ścieków zachodzi w jednym zbiorniku.Wodę po oczyszczeniu można powtórnie wykorzystać ale z braku miejsca na naszej działce, monterzy z BIO-HYDRET doradzili mi studnię chłonną. Oczyszczalnia działa bez zarzutu ale przy każdej oczyszczalni trzeba pamiętać o odpowiednim zasilaniu bakteriami.Koszt bakteri i prądu który pobiera pompa to 150-180zł.-rocznie.Jeżeli nie możecie się zdecydować polecam właśnie tą oczyszczalnię. :lol: :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2011, 22:22

HABA RL - produkcja, doradztwo, montaż przydomowych oczyszczalni ścieków, separatorów tłuszczu i węglowodorów. Zapraszamy do kontaktu wszystkich forumowiczów - tych budujących dom, i tych, którzy już mają budowę za sobą. Posiadamy wiele ciekawych, nowatorskich rozwiązań w dziedzinie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków i 15 lat doświadczenia. Technologie dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Największy nacisk kładziemy na maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji układu oraz jego niezawodność niezależnie od warunków gruntowych. Więcej informacji na stronie: www.haba.pl. Najwygodniej wysłać szybkie zapytanie (przycisk po lewej stronie).
Zainteresowanym chętnie udzielimy porad i wskazówek dotyczących doboru urządzeń i ich montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2012, 10:39

Ja mogę Ci polecić firmę, która zajmowała się budowom przydomowej oczyszczalni ścieków u mnie - firma NARO (szamba-baseny.com.pl) Mają oni bezobsługowe oczyszczalnie, więc w ogóle nie ma z nimi kłopotów. Ogólnie oczyszczalnia to świetna sprawa, odprowadzasz ścieki a jednocześnie ochraniasz środowisko, chyba lepszej opcji nie ma. System oczyszczania zamyka obieg wody w przyrodzie, przywracając ja środowisku. A jak wiadomo, wody na naszej planecie jest coraz mniej.
Ja ze swojej oczyszczalni póki co jestem bardzo zadowolony. A co do tej firmy NARO to pełen profesjonalizm. Ich produkty są naprawdę dobre, świadczą o tym zresztą wszystkie atesty, które posiadają. Jeśli jednak nie zdecydujesz się na przydomową oczyszczalnie ścieków to zbuduj chociaż szambo ekologiczne. Dobry i taki wkład w dbaniu o środowisko :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2012, 19:35

Zatem mamy kilka pozytywnych opinii na temat przydomowej oczyszczalni,może ktoś jeszcze się wypowie? Jak widać koszty wcale nie są duże jak mogłoby się wydawać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2013, 15:46

Ja mam biologiczną, przydomową oczyszczalnię firmy http://www.frukko.pl/. Uważam, że jest to świetna sprawa z tą oczyszczalnią. W Frukko mają konkurencyjne ceny i bardzo dobrej jakości oczyszczalnie. Na moją dostałem 15 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2014, 10:44

A czy ktoś z Was korzystał z dofinansowania do wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków? Do niedawna nie wiedziałam, że w ogóle istnieje taka możliwość. Przeczytałam kilka artykułów na ten temat np. http://www.publikuj.org/przydomowa_oczyszczal nia_sciekow_cena_i_dofinansowanie_34081.html i jest tam napisane, że "Obecnie istnieją dwa warianty dofinansowania: z Gminnego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki oraz z funduszy Unii Europejskiej (program operacyjny Infrastruktura i Środowisko). Większe szanse na dofinansowanie występują w gminach, które nie mają zbiorczych sieci kanalizacyjnych." A w naszej gminie nie ma zbiorczej sieci kanalizacyjnej, wiec są jakieś szanse. Czy ktoś uzyskał takie dofinansowanie? Czy trudno jest je dostać?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2014, 11:57

Chętnie się dowiem jak sprawuje się biologiczna oczyszczalnia. My co prawda chcemy kupić drenażową z http://www.e-sklepoczyszczalnie.pl/ ale może warto zastanowić się nad biologiczną... I jak wygląda sprawa dofinansowań? Dużo dokładają?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2014, 13:40

Polecam zakup w sklepie http://e-sklepoczyszczalnie.pl/ duzy wybor produktow ,fachowa pomoc i atrakcyjne ceny :)warto zajrzec :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 247 Grupa: Robimy inst... Hmm... wydaje mi się, że najlepiej jeśli chodzi o ogrzewanie, jest to rozwiązać w sposób zautomatyzowany. Takie inteligentne rozwiązania jak te opisane tutaj ht...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 59 Grupa: Robimy inst... Jeżeli chodzi o przydomową oczyszczalnię ścieków, to faktycznie ma ona same plusy i też w praktyce nie jest droga pod katem jej instalacji, mój znajomy ją posia...
  • Jaki wybrać system ogrzewania? Węgiel czy Gaz? Liczba postów: 27 Grupa: Robimy inst... A ja teraz zaopatruję się w opał w Hurtowni KGM https://kgmhurtowniaopalu.pl/ . Dopiero niedawno przekonałem się jak dobry jest węgiel w 100% z polskich kopalń....
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 454 Grupa: Robimy inst... Użytkownik Gość: yetka napisał: Myślimy o przejściu na pellet, łatwo się go przechowuje? Ile go się zużywa mniej więcej przy metrażu 150m2? Witam! Pellet należ...
  • Jaki pellet? Liczba postów: 94 Grupa: Robimy inst... Jeśli Twoje mieszkanie zostało zalane, trzeba je dokładnie osuszyć. Nie wystarczy samo zlikwidowanie przyczyny zalania. Na pewno przyda się tez Osuszanie posadz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17556 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 240

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >