robimy instalację elektryczną

« Powrót do grupy: Robimy instalację elektryczną

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸

12 marca 2018, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacjami elektrycznymi zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy podczas realizacji każdego projektu, szczegóły znajdziecie na
www.Luxsor.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2018, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z zasilaczami? Macie jakieś zasilacze godne polecenia? Od dłuższego czasu przeglądam różne oferty, i przyznam szczerze że poza ofertą https://tatarek.com.pl/zasilacze nic innego mnie nie zainteresowało, tym bardziej że słyszałam że to bardzo dobra firma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2018, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam rozeznać się w aparaturze oferowanej przez firmę Zwarpol. Aparatura probiercza przez nich oferowana jest najwyższej klasy. Nie ma sobie równych pod względem jakości, a także bezawaryjności.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2018, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli za bardzo nie znasz się na podłączeniu instalacji elektrycznej to moim zdaniem dobrą opcją będzie zatrudnienie profesjonalnej ekipy bądź fachowca, który to wszystko wykona, zobacz na Enegen.pl

Ten post był edytowany przez Enegen.pl dnia: 18 września 2018, 20:36
Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2020, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem całą instalację robioną przez elektryka. Mam 3 fazy więc spokojnie mogę mieć indukcję troszkę mocniejszą, plus zmywarka, piekarnik i pralka. I tez lodówka. Weźcie tez pod uwage sobie jaki macie osprzęt. Mi np polecono Ospela ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2020, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

U mojego brata, który się budował jakiś czas temu wiem, że instalacją elektryczną zajmowała się firma El-Instal http://www.el-instal.com.pl. No i był bardzo zadowolony z jej pracy, ponieważ wszystko działa niezawodnie i zostały również wprowadzone różne nowoczesne systemy o które prosił.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2020, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacja elektryczna musi byc robiona przez elektryka i tyle. Według mnie tak jest bezpieczniej. Co do ospela to mam puszki transformatory ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2020, 06:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez miałam robiona instalacje przez elektryka, nie wyobrażam sobie inaczej, na wszystko mam papiery, tak samo na podłączenie indukcji czy piekarnika. Po to by po prostu nie stracic gwarancji. Zaplaciłam jakies 500 zł :P Z Ospela mam wszędzie gniazdka, oraz włączniki, ale standardowe białe bez jakichs udziwnień.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2020, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tyle mniej więcej kosztuj to co opisałaś Katja. Z Ospela mam tez system sterowania zdalnego Presto ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2020, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasza instalacja elektryczna została zaprojektowana przez specjalistów z https://www.teldata.pl/ I musze przyznać, że powierzone zadanie zrealizowali należycie. Do tematu podeszli fachowo, sama instalacja sprawuje się znakomicie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  10 11 12 13 14  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >