sklep internetowy z drzwiami

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

13 sierpnia 2014, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że można spokojnie kupować drzwi przez internet, nie ma z tym większych problemów. Dobre drzwi tak mają w drzwi wodzisław śląski. Można je zamawiać z montażem u nas w domu przez co jest to wygodne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2014, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Co racja to racja. Miałem okazje kupować tam liny stalowe i nie mogę narzekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2014, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy także na stronę naszego salonu drzwi i okien www.Oknobyt.pl teraz przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych promocji.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2014, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Sklep internetowy z drzwiami prowadzi DrzwiStudio z Warszawy. Ja jednak wolałbym obejrzeć drzwi w naturze przed zakupem. To nie jest zakup chustki do nosa. Musi się nam podobać kolor, faktura, okleina - wszystko.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2014, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo dobre artykuły pomocne przy wszelkiego rodzaju remontach są znajdziecie na http://www.ranplast.pl/pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2014, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobre sklepy internetowe z drzwiami i akcesoriami,to warto odwiedzić także naszą stronę www.Okucia-Drzwiowe.pl na pewno nikt nie będzie czuł się rozczarowany.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2014, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam www.drzwipol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2014, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

bel-pol.pl - mają podłogi i drzwi, spory wybór różnych firm takich jak porta czy dre itp. możesz zajrzeć

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2014, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem, że teraz na stronie Gerdy można zamówić bezpłatny pomiar drzwi. Warto się tym zainteresować, bo wiele osób ma z tym naprawdę problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2014, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Punkty sprzedaży raczej przeprowadzają pomiary za free. Druga opcja to pomiar otworu drzwiowego jest banalny. I tak większość zamówień to standardowe wielkości. Taniej wychodzą skrzydła 9o cm od 96 cm.
Poza tym lepiej chyba samemu zmierzyć niż dla pomiaru kupować gerdę..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 299

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >