Mebleteo_pl
offline
Imię:
Nazwisko:
Województwo:
Miejscowość:
Login: Mebleteo_pl
Wykształcenie:
Data urodzenia: 1 stycznia 1930
Płeć:
Gadu-Gadu:
Skype:
Telefon:
Strona WWW: https://www.mebleteo.pl/
Branże:
O mnie: Nasza firma wyspecjalizowała się w dystrybucji mebli metalowych, mebli biurowych, mebli warsztatowych, mebli medycznych,mebli kartotekowych, sejfów, kas pancernych oraz zamków i kłódek. Oferujemy Państwu produkty solidnych i wytrzymałych marek takich jak : Malow, Konsmetal, Assa Abloy, Leomar, Euro - Locks, Mul- T - Lock, Chubb i inne.

Współpracujemy od wielu lat z firmą Malow. Dzięki wzajemnie wypracowanym zaufaniu i skrupulatności jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Aby pomóc Państwu w wyborze najbardziej odpowiednich szaf i innych przedmiotów z naszego zakresu, zapewniamy Państwu obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Jesteśmy w stanie zaopatrzyć powierzchnie biurowe w krzesła, ławki, stoły, biurka, szafy kartotekowe, katalogowe i aktowe.

Nasz bogaty asortyment jest w stanie wyposażyć również szkoły w szafki szkolne, stoliki szkolne, krzesła, wózki na laptopy i tablety oraz meble sportowe.

Meble warsztatowe dostępne w naszej ofercie są w stanie w pełni zaopatrzyć warsztaty i garaże. W ich skład wchodzą szafki, stoły warsztatowe, wózki na narzędzia, ścianki na narzędzia oraz regały magazynowe.

Meble medyczne stanowią doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich, aptek i pozostałych pomieszczeń medycznych. Szafy lekarskie, szafki na kartoteki, stoliki chirurgiczne, szafki przyłóżkowe oraz meble z blachy kwasoodpornej zapewnią sterylność i bezpieczeństwo.

W naszym asortymencie znajdą Państwo również meble socjalne takie jak szafy ubraniowe, szafy gospodarcze, szafki śniadaniowe, szafki ze schowkami, szafy strażackie oraz szafy wojskowe.

Aby zapewnić bezpieczeństwo proponujemy Państwu zamki, kłódki, sejfy ścienne, sejfy ognioodporne, sejfy biurowe, sejfy domowe, sejfy kasjerskie, sejfy na broń oraz kasy pancerne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy !
Praca:
Zainteresowania:


  • Szukam sklepu z meblami Liczba postów: 1 Grupa: Moja budowa Szukam sklepu z meblami, który będzie miał duży wybór jeśli chodzi o nowoczesne wzornictwo. Jeśli jesteście w stanie mi coś pod tym kątem podpowiedzieć to chętn...
  • Gdzie kupić dobrze jakościowo me Liczba postów: 1 Grupa: Domy szereg... Szukamy firmy, która dostarcza dobrych jakościowo mebli, które będę mogła wykorzystać w swoim domu. Zależy mi na takich projektach, które będą się wyróżniać, dl...
  • Brama przemysłowa Liczba postów: 1 Grupa: Wykańczamy... W przypadku poszukiwań odpowiedniej bramy przemysłowej wraz z całą automatyką i systemami to warto postawić na jak najwyższą jakość oraz funkcjonalność. Dlatego...
  • Jakie moduły fotowoltaiczne Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Moduły mono- czyli polikrystaliczne w instalacji? Na czym polega różnica? A jak wygląda to cenowo gdybym chciał 5kwp?
  • Drzwi Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Witam! Moja żona znalazła takie drzwi do naszego domu https://erkado.pl/produkt/p158/. Co o nich sądzicie? Nam się bardzo podobają i nie ukrywam, że bardzo chce...

Społeczność budnet.pl ma już 17106 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >