Biało-czerwona łazienka i kuchnia

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

18 grudnia 2012, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Super! mnie sie czerwień i biel bardzo podobają. Zawsze podobały mi się czerwone meble do kuchni i zawsze sie dziwiłam znajomym, że co jeden to kupuje biały (mnie kojarzą się ze szpitalem). Białą ściana plus czerwone meble=bomba!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2013, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem także całość prezentuje się fajnie,przede wszystkim chodzi tutaj o zachowanie kontrastu a biel i czerwień zapewniają to w 100%. Warto zajrzeć także do nas na www.Bud24.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór płytek do swojej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2013, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Decoroom to oczywiście nie tylko projekt i aranżacja , ale także kompleksowe wykończenie mieszkania, domu, czy też remont.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2013, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko pytanie ile to wszystko kosztuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2013, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Eccelent napisał: Co sądzicie na temat takich kolorów w swojej łazience?
Chcielibyście mieć taką mozaikę?


na Euro jak znalazł, ale ja jakbym już się zdecydowała na takie kolory to wolałabym isć w bardziej miłosny/ciepły styl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2013, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: konoping napisał: Tylko pytanie ile to wszystko kosztuje?

Ceny pakietów w Decoroom akurat zaczynają się od 630 zł brutto za pakiet Silver (cena zawiera koszty aranżacji i wykończenia lokalu wraz z materiałami).

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie kolory jak czerwień oraz biel jako kontrast bardzo fajnie sprawdzą się w każdej łazience. Wiele ciekawych kompozycji jak i akcesoriów znajdziecie także na www.Massi.pl gdzie serdecznie zapraszam,mamy bardzo atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2013, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko wiesz jak jest ludzie nie mają czasu za każdym elementem wykończenia latać, to nie te czasy. Dlaczego takie firmy jak decoroom wcześniej wspomniane mają klientów (oprócz tego że solidnie robią)? Bo mają kompleksowe usługi, wszystko od A do Z robią w zasadzie dla Ciebie , a cenowo biorąc pod uwagę stratę czasu wychodzi to na pewno nie drożej. Wiec wybór jest prosty.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Z jednej strony tak,ale z drugiej jeżeli sami coś zaplanujemy i urządzimy,to mamy potem tym większą satysfakcję patrząc na swoje dzieło. Kilka ciekawych rozwiązań jest także na www.1lazienka.pl warto tam zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

czerwień w kuchni nawet wydaje się być ok, ale tylko jako akcent, bo na przykład nie chciałabym mieć wszystkich czerwonych mebli to byłaby juz przesada, a co do łazienki to prędzej zdecydowałabym się na samą biel niz na biel+czerwień

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >