Budowa basenu

« Powrót do grupy: Oczko wodne czy basen?

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 maja 2011, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Potrzebuję kilku porad odnośnie budowy basenu i doboru materiałów do jego budowy. Według planu wymiary basenu maja być następujące:
-10 metrów długości,
-4,6 metrów szerokości,
-1,6 metra głębokości.
Basen miałby być wkopany w ziemie i wykończony dwuwarstwową folią basenową. Chciałbym aby jego budowa była jak najtańsza. Chciałbym również aby niecka basenu była wylana betonem (ścianki niecki 25cm), lecz nie wiem czy dno basenu powinno mieć taką samą grubość . Gdyby ktoś mógł mi poradzić najtańsze firmy sprzedające produkty do budowy basenu w okolicy podkarpacia i czy potrzebuję wykonywać jakieś próby szczelności przy takiej grubości wylewki? Potrzebuję również informacji jak zachowuję się taka folia basenowa w niskich temperaturach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2011, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

To musisz zapytać w kategorii gdzie są opisane firmy itd, tutaj raczej się tego nie dowiesz :(

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2012, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja znam fajną firmę zajmującą się tego typu budowami. Ja budowałem sobie oczko wodne, ale z tego co wiem, firma która się u mnie tym zajmowała buduje też właśnie baseny. Nie mogę wypowiadać się o samych basenach, ale firmę jak najbardziej Ci polecam. Fachowa robota, wszystko tak jak powinno być. Szybki montaż. Poza tym firma posiada wszystkie atesty. Nowe metody budowy, ze zwracaniem szczególnej uwagi na ekologię. Możesz wejść na ich stronę internetową i poczytać co i jak. Firma nazywa się NARO. Tutaj masz adres: szamba-baseny.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2012, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

tj. www.e-ogrod.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2015, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Na co byscie sie zdecydowali, na basem czy na zrobienie sobie wellness w domu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba basen! uwielbiam pływac... wlasnie zastanawiamy sie z męzem czy na wiosne nie wybudować basenu w ogrodzie... widzialam,ze http://www.akvafalo.pl/ sie tym zajmuje, znacie ich?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

mam basen kupiony od firmy www.baseny-wodex.pl - jestem zadowolony, na porę letnią w sam raz:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2016, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

a mozesz powiedziec ile kosztowalaby taka realizacja? pytam, bo chcialbym mniej wiecej oszacowac na jakie koszty mam sie przygotować ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2016, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Basen jest zdecydowanie bardziej wymagający jeżeli chodzi o utrzymanie go w czystości oraz oczywiście kosztowny w samym wykonaniu,wiec dla większości z nas o wiele lepszym rozwiązaniem będzie oczko wodne,które również udekoruje nasz ogród:)

www.Uszczelnianie.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A tam:) Ja jestem zwolenniczką basenów, jeśli ktoś sie na niego decyduje to na pewno zdaje sobie sprawę, ze trzeba go utrzymywac i pielęgnować. Jak dla mnie jesli chodzi o wykonanie to najlepsze baseny ma http://astralpool.pl/strefa-inwestora/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Może by tak basen w ogródku? Liczba postów: 113 Grupa: Oczko wodne... Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://termymaltanskie.com.pl/aquapark/ , na której znajdziecie ofertę najlepsze aquaparku w Poznaniu - Termy Malta...
  • BASENY DO WKOPANIA Liczba postów: 3 Grupa: Oczko wodne...
  • Który basen wybrać poliestrony czy kompozytowy ? Liczba postów: 6 Grupa: Oczko wodne... Jeżeli chodzi o wybór przede wszystkim basenów całorocznych to możesz zapoznać się z ofertą VivaPool u których znajdziecie różne warianty, także basenów polipro...
  • Basen ogrodowy Liczba postów: 28 Grupa: Oczko wodne... Produkty oraz urządzenia do utrzymania basenów prywatnych i publicznych oferuje https://www.chemiabasenowa.pl/31-czyszcz enie-basenu. Firma posiada bardzo duże....
  • izolacja oczka wodnego? Liczba postów: 17 Grupa: Oczko wodne... Jest to niewątpliwe coś bardzo ważnego, ale ja również myślę, że całkiem istotną sprawą jest to aby wiedzieć w ogóle jak usunąć muł z oczka wodnego. W każdym ra...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 396

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >