Chcę kupić nową pralkę

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 kwietnia 2010, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Chcę kupić nową pralkę, bo obecna się już trochę wysłużyła. I potrzebuję małej rady. Jakie firmy produkują dobrej jakości pralki? Słyszałem, że Candy są niezłe. Jakie macie zdanie o tej marce? Aha, dobrze żeby była zgrabna, mam dosyć mało miejsca na pralkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2010, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak się sprawują pralki Candy bo nigdy nie miałam żadnego sprzętu tej firmy, ale jeśli masz mało miejsca to może pomyślisz o pralce ładowanej z góry? Ja mam tak rozwiązany problem u siebie w łazience, która również nie jest za duża. Dobry sprzęt produkuje bosh i nie ma problemów z jego serwisem, zobacz na ten model: http://www.1komp.pl/produkt-13-209-726-37639,pralki_pralka_a utomatyczna_bosch_wor_20152_pl.htm Nie zajmie Ci dużo miejsca, a i cena jest przystępna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2010, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz kupic mniejszą,pakowaną od góry pralke,myślę ze w zupelnosci wystarczy. Jeżeli chodzi o firme to wybór jest bardzo duży,kieruj się cena oraz opiniami klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2010, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Beko, postaw na Beko.
DObre i funkcjonalne sprzety robią, nie tylko lodówki, pralki równiez.
Zresztą popatrz na jej mozliwości http://www.electro.pl/produkt-BEKO_Pralka_WMD_751_S_285_lat_ gwarancji_od_firmy_BEKO_29-95190,76.html

czego chcieć więcej?
No może troszkę mniejszych rozmiarów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2010, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie myślę nad pralką ładowaną od góry, są chyba generalnie mniejsze. Dzięki za linka do electro.pl mają spory wybór więc pewnie sobie coś wybiorę. Zastanawiam się Candy lub Boschem. O BEKO niewiele wiem, ale popytam jeszcze.
Dzięki za propozycje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2010, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Popieram przedmówcę. Też mam Beko i służy mi już 3ci rok bez żadnych usterek :) Też mam malutką łazienkę więc kupiłam model najmniejszy z możliwych (ładowność 3,5 kg) z tym że nie jest ładowana od góry ale normalnie. Żałuję tylko że gdy kupowałam swoją pralkę to nie było jeszcze na rynku tego modelu Beko z funkcją pupil (tzn usuwającą sierść) bo przy moim zwierzyńcu byłaby ona jak znalazł :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2010, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

o Boże ciężko jest tak jednoznacznie powiedzieć, jakiej firmy pralka byłaby najlepsza. Zgadzam się z przedmówcami, że Beko jest bardzo dobrym producentem pralek ja też lubię Boscha i Polar. Więc radziłabym wybranie jednej z tych trzech firm.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2010, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie jest łatwo coś kupić zawszę się zastanawiamy jak to będzie działać i czy nam będzie długo służyć. Firma Bosch jest długo na naszym rynku i jej produkty są bardzo dobrej jakości w konkurencyjnych cenach tylko wystarczy dobrze poszukać tu jest adres magicznaplaneta.pl można tam wybrać dobry sprzęt w ciekawej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2010, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam się nie bawiłem w porównywanie i jakies opinie, od zawsze miałem candy w rodzinie, i nie było z nimi żadnych poważniejszych kłopotów, więc jeżeli coś można pomóc to pewnie tylko w taki sposób

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2012, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Są różne opinie na temat pralek ja wybrałabym taką która jest w klasie energetycznej A+++ np. pralkę Boscha

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >