Co ładniej wygląda? Żaluzje aluminiowe czy rolety?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

7 marca 2017, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam rolety- eleganckie i bardzo dekoracyjne. Ja dodatkowo w salonie mam je zamontowane razem z zasłonkami. Wybrałam rolety rzymskie woalowe - delikatne i lekko przepuszczające światło. Na noc okno przysłaniam zasłonami żeby sąsiedzi mnie nie podglądali:P Wszystko znalazłam na www.dekoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2017, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to kwestia gustu, bo zarówno rolety jak i żaluzje mogą się pięknie prezentować i być dodatkową ozdobą okna. Osobiście preferuję żaluzje, są jak dla mnie bardziej praktyczne.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2018, 17:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, według mnie ładniejsze są rolety materiałowe bo możesz sobie wybrać takie z nadrukiem, podkreślające wygląd pokoju. A żaluzje to trochę przeżytek który widuje na poczcie. Wyjątkiem są żaluzje drewniane ale to trochę inna kasa :) Tu możesz sobie zobaczyć różne żaluzje w różnych opcjach: www.mkstudio.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje aluminiowe w fajnym, ciekawym kolorze to bardzo dobra propozycja jako dekoracja okna jaki czysto praktyczna sprawa, sam posiadam je w swoim domu i jestem bardzo zadowolony :)

www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2018, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi do gustu bardziej przypadły żaluzje. Mają wiele wariantów ustawień i ładnie wyglądają. Niedawno wymieniałem stare rolety na nowe żaluzje drewniane i jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli będziesz szukał podobnych to mogę polecić Ci www.dekorat-koszalin.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2018, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś bardziej nowoczesnego i modnego jak rolety rzymskie?

http://www.decoroom.eu/aktualnosci/wykonczeni e-mieszkania-pod-klucz-%E2%80%93-kiedy-zaczac/191

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2018, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście jest to kwestia gustu bo zarówno rolety jak i żaluzje doskonale spełniają swoje zadanie i zapewnia nam prywatność, ochronę przed słońcem oraz będą dekoracją okna. Jeżeli mam wybierać to jednak mimo wszystko stawiam na rolety.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2018, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę tak jak moi poprzednicy-to kwestia gustu. Niektórzy lubią żaluzje poziome aluminiowe a niektórzy drewniane. Każdy jest inny

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2018, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia gustu. Poza tym jedni uważają, że bardziej praktyczne są rolety, a inni żaluzje. Mam rolety i dla mnie są ok. Kupowałam w Roletexie jakby to kogoś interesowało.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2019, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Żaluzje według mnie są praktyczniejsze a rolety lepiej się prezentują. Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta to zapoznajcie się z ofertą firmy www.wakorolety.pl Sprzedają świetne rolety i żaluzje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 46 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >