Co sądzicie o domach szeregowych

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 stycznia 2012, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo wizualnie podobają, zarówno z zewnątrz, jak i w środku, no i oczywiście istnieje spora oszczędność, jeśli w grę wchodzą =http://www.wienerberger.pl]materiały budowlane, ale jeśli chodzi o prywatność to już inny wątek:)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 14 lutego 2016, 18:42
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2012, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

No jeśli chodzi o wizualny wygląd to ja tez jestem jak najbardziej za bo wygląda bardzo atrakcyjnie, ale jeśli chodzi o praktyczność to tak jak zdążyłem już wcześniej wspomnieć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2012, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Domy szeregowe to dobre połączenie domków jednorodzinnych z mieszkaniem w bloku. Taka alternatywa jak ktoś się nie może zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 kwietnia 2012, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę dużo zachwytów nad domkami szeregowymi ale radzę zastanowić się 3 razy, zanim ktoś pochopnie podejmie decyzję o zakupie. Miałem przykrość mieszkać w tej dziwacznej budowli przez 7 lat. Domki w miarę nowe, bo z 97 r. Praktyczność i wygoda = 0, chyba, że ktoś lubi latanie po schodach 20 razy dziennie, ogródek - kpina, akustyka okropna, robiłem wyciszenie z wełny od strony sąsiadów ale to niewiele dało. Fajnie było przez pierwsze 2 lata, sąsiedzi wydawali się bardzo bardzo sympatyczni, jednak to szybko się zmieniło. Sąsiad miał syna 16 lat który lubił ostro sobie pograć sprzętem nagłaśniającym, nie odzywałem się nic tylko zaciskałem zęby, ale sielanka się skończyła kiedy przyjechało do mnie firma wymieniać okna o 8 rano, sąsiad zrobił mi karczemną awanturę i wtedy zaczęła się gehenna. Nie chce mi się opisywać całej historii, bo byłaby to długa lektura, ale robili mi i mojej rodzinie tak na złość, że policja i dzielnicowy odwiedzali nas przynajmniej raz w tygodniu. Wycieńczony psychicznie postanowiłem sprzedać tą budowlę i chyba Bóg mi wynagrodził, że sprzedałem w ciągu miesiąca od wystawienia. Kupiłem wolnostojący 5km od miasta i mam święty spokój, śpię kiedy chcę, wale młotkiem kiedy chcę, leżę w ogródku kiedy chcę i nikt mnie nie podgląda zza firanki. Jak już powiedziałem, napalonym na szeregowca radzę kubeł zimnej wody na głowę, bo kupując takie cudo za niemałe pieniądze jesteście skazani na sąsiadów na wiele lat, a oni po pewnym czasu staną do was wilkiem, a sprzedać szeregowca na rynku wtórnym to ciężka sprawa, ja do dziś gdy mówię znajomym, że sprzedałem w miesiąc, to nie chcą mi wierzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2012, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolego xxxx, wiadomo, że jak się trafi idiota sąsiad, to i w mieszkaniu, w szeregówce i w wolnostojącym potrafi na swój sposób życie uprzykrzyć.
Ja 38 lat mieszkałem w bloku, 3 lata temu wyprowadziłem się 3 km za miasto na małe ciche osiedle szeregowców. Jedyny minus jak na razie to komunikacja, poza tym same zalety. Przede wszystkim, jak dla mnie to mały kawałek "ogródka" przed i za domem.
Właśnie jestem na etapie stawiania upragnionego dużego tarasu. Sama przyjemnoś usiąść do posiłku z rodzinką na świeżym powietrzu albo rozpalić grilka i pobiesiadować przy piwku. Oczywiście, że nie będzie takiego komfortu jak w wolnostojącym, ale to inna bajka. W przyszłości byc może, jak dożyję przeprowadze się do wolnostojącego, ale jak na razie jestem zachwycony. Jak teraz jade do kogoś do mieszkania, to się po prostu "duszę". Blokowisko, mieszkanie na piętrze i balkon.
Polecam szeregówkę, ale z doświadczenia kolegi xxxx polecam najpierw zlustrować sąsiadów:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2012, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z miśkiem, szeregówka może być nawet bardziej atrakcyjna niż dom jeśli masz fajnych sąsiadów. Można też łatwiej rozwiązać sprawy związane z dojazdem i awariami.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2012, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ludzie prawda jest taka że nie poznamy sąsiadów w kilka miesięcy, szczególnie jak decydujemy się na szeregowe mieszkanie i poznajemy sąsiadów dopiero po wprowadzeniu, a i z własnej autopsji wiem że nawet kiedy przyjaciele mieszkają obok, dopiero wtedy ich poznaje się tak naprawdę, ta więc ja też nie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2012, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W wolnostojącym też masz sąsiadów za płotem. Jak grilują do 2 w nocy na tarasie, to nie ma spania.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2012, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mieszkałem w szeregowcu i ludzie, to jest największy koszmar jaki w życiu przeżyłem. Zgadzam się w zupełności z opiniami, ludzi którzy odradzają te domki. Duża część ludzi to niestety chamy pod płaszczykiem Matki Teresy, a wszystko wychodzi po jakimś czasie. Kosztu budowy, są tylko niewiele mniejsze od domu wolnostojącego więc nie warto się w to absolutnie pakować, bo zostaniecie z kredytem na 20 lat, chamami za ścianą, starganymi nerwami i zrujnowanym zdrowiem. Kiedy wprowadzałem się do szeregowca to myślałem tak jak wy, że będzie super, duże przestrzenie, co niby miało być nie tak, a konfliktowych sąsiadów nawet nie brałem pod uwagę, ale życie szybko to zweryfikowało. Szeregowiec nie jest nawet namiastką domu wolnostojącego wiem co mówię, bo mieszkałem i w bloku i w szeregowcu, a teraz we własnym domku. Dom wolnostojący, to niezależność i spokój, jakiego nigdy nie zaznacie w szeregówce. Ktoś tu napisał, że w wolnostojącym, też się ma sąsiadów za płotem - wszystko się zgadza, tylko, że jest podstawowa różnica, bo nie masz ich za ścianą. Ja akurat mieszkam teraz na osiedlu domów, gdzie domy sąsiadów oddalone są o 70 metrów od mojego domu, mam działkę 25 ar, piękny dom, budynek gospodarczy, 2 garaże wolnostojące, altankę, szklarnię - jest pięknie, jest raj, jest spokój przede wszystkim - w szeregowcu to nierelne i niewykonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2012, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli interesujesz się branżą nieruchomości, najwięcej przydatnych informacji znajdziesz tutaj: studioogloszen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 93 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 300 Grupa: Domy szereg... Na doskonałe jedzenie i niesamowitą atmosferę możecie liczyć w restauracji https://enklawacafe.pl/ Jest to doskonałe miejsce na poranne śniadanie, szybki biznes...
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 221

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >