Co sadzicie o systemie Thermomur(pustaki styropianowe)?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

15 stycznia 2009, 12:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o stosunek cenowy w porównaniu do technologii tradycyjnych,eksploatacje budynku ,czy budynek wykonany w systemie 5cm styropian+15 beton+5cm styropian,bedzie energooszczedny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2009, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam cegłę energooszczędną do budowy ścian o grubości 36,5 cm w systemie jednowarstwowym o przenikalności U = 0,23 W/m2K firmy LIAPLAN

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2009, 20:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ostatnio taki budynek widzialem w niemczech stawiany ... nie wiem jak to wyglada od strony technicznej, ale skoro buduja to znaczy, ze jest dobry ... ale to niech sie wypowie ktos kto ma taki dom

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 158 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • Beton - jaki wybrac Liczba postów: 49 Grupa: Technologie... Osobiście staram się korzystać z polecanych mi usług, w ten sposób uzyskuje na ogół oczekiwanych efektów. Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta zbiorników bet...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 626 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 304 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Lakiernia Liczba postów: 83 Grupa: Technologie... Jeśli potrzebujesz usług związanych z obróbką metali i lakierowaniem proszkowym, to warto zapoznać się z ofertą firmy Colorex http://colorex.pl/ z Krakowa. Ich....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >