Czy hokery w kuchni się sprawdzają?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

12 października 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również podtrzymuje swoje zdania odnośnie tego, iż hokery znakomicie sprawdzą się w kuchni, to tylko kwestia naszej pomysłowości oraz wykonania aranżacji. Kilka ciekawych rozwiązań i podpowiedzi znajdziecie na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2016, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja posiadam hokery z oparciem i sprawdzają się idealnie :) polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2016, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli możesz to wstaw zdjęcie, tak aby każdy na forum wiedział dokładnie o które hokery chodzi oraz nie miał żądnych wątpliwości co do ich wygody. Te sprawdzają się bardzo fajnie
http://kamilameble.pl/90-hokery-regulowane

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Parę razy kupowałem meble przez serwis mebel-partner.pl. Dużo mają rzeczy do domu, ale też sporo asortymentu jest dedykowane potrzebom firm – restauracji, hoteli, czy biur. Ja właśnie głównie ich rzeczami doposażam swoje atelier. Mają świetne hokery, dużo fajnych stolików kawowych, krzesełek, jest z czego wybierać i są to projekty dość rzadko spotykane, które zdecydowanie dodadzą świeżości wnętrzom

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2016, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nie ma innej możliwości na miejsce jadalne, to rzeczywiście hokery będą jedynym rozwiązaniem. Masz już jakieś na oku? Bo te z oparciem wyglądają na wygodne: http://homlando.com/stolek-barowy-cepelia-czarny,1339.html :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić z Przedmówcami i również uważam, że hokery w kuchni bardzo dobrze się sprawdzą, ponieważ z reguły są wygodne, miękkie i stanowią dodatkową ozdobę, wystarczy wybrać ich odpowiedni wzór oraz wysokość.

www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2016, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie nie są zbyt funkcjonalne. Wymuszają wysoki blat, co często jest niepraktyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2017, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Gośka napisał: Dlaczego niepraktyczne, jakieś dwa miesiące temu kupiłam
swoje na Olamebluje.pl i twierdzę, że sprawdzają się i
to fantastycznie. Przecież takie hokery nadają stylu i
uroku kuchni czy jadalni, ja zamawiając swoje wybrałam z
katalogu tkaninę odpowiadającą kolorem i teksturą tak
aby wszystko do siebie pasowało, miałam taką możliwość
bo to producent, a więc zapłaciłam jeszcze taniej niż w
sklepie.


Mam dokładnie takie samo zdanie jeśli chodzi o hokery. To bardzo stylowe krzesła i trzeba je tylko dobrze dobrać do pomieszczenia, a same w sobie mogą je już bardzo ozdobić. Np tego typu nowoczesne stołki https://www.italiastyle.pl/sklep/meble/hokery .html samym swoim nietypowym designem nadają pomieszczeniu charakteru. Nie trzeba więc dużo, żeby kuchnia wyglądała stylowo i nowocześnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie wyglądają, ale jednak barowo mi się kojarzą, nie do końca widziałbym je w mojej kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Hokery super wyglądają przy wyspie w kuchni, można szybko coś przekąsić siadając na nich. A teraz jest tyle pięknych wzorów i dodatków w sklepach internetowych że aż głowa boli, ja zamówiłam hokery w www.domartstyl.pl dokładnie taki http://domartstyl.pl/meble/hokery/340-hoker-jack bardzo dobra jakość i mają duży wybór z tego co widziałam to mają również inne meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >