Czy ogrzewanie podłogowe w kuchni?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

9 czerwca 2009, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy w kuchni opłaca się instalować ogrzewanie podłogowe? Mam kuchnię połączoną z salonem i nie wiem czy robić ogrzewanie tylko w salonie czy w kuchni też. Doradźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2009, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

pytanie nad czym się dokładnie zastanawiasz, czy nad rodzajem ogrzewania, czy wogóle nad sensem zakładania ogrzewania w kuchni? Według mnie ogrzewanie powinno być w kuchni, jak i w każdym innym pomieszczeniu w domu. a co do rodzaju to myślę, że podłogowe można bez roblemu zakładać w kuchni. Na forum mamy też wątek, odnośnie tego czy można ustawić lodówkę na ogrzewanej podłodze, i odp brzmi tak. Nie ma przeciwwskazań aby ustawiać sprzęt kuchenny ogrzewanej podłodze. Także radzę założyć ogrzewanie także w kuchni, a rodzaj to już kwestia gustu :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2009, 01:00

Zgadzam sie: good 0 bad

przecież temperatura jaka jest w podłogówce jest nie wysoka więc co ma do lodówki podłoga nie jest gorąca tylko ciepła....zresztą nie daje się ogrzewania pod meble lodówki itp...bo po co! w kuchni jak najbardziej ja tylko w kuchni bym zrobił w wejściu i łazienkach ale to indywidualna sprawa

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2009, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się ogrzewanie podłogowe najlepiej nadaje się do kuchni i przedpokoju. A co ma z tym lodówka czy meble wspólnego to nie wiem, przecież podłoga nie osiąga takiej temp żeby coś się mogło stopić, bo na ludzki rozum gdyby tak było to nie dość, ze sprzęt by nam się zniszczył to jeszcze nawet nie można by było po niej chodzić :roll:

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2009, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam www.telmet.pl - moze sie sprawdzi?!
W ofercie maja podłogi przemysłowe, podłogi techniczne, w tym podłogi podniesione. Podniesiona podłoga techniczna TECH-FLOOR pozwala uzyskać przestrzeń podpodłogową. Wymienione podłogi charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz posiadają wszystkie wymagane badania i atesty do stosowania w budownictwie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłogi Liczba postów: 234 Grupa: Robimy stro... Estetyka i autentyczność: https://panele-podlogowe.eu Niektóre panele podłogowe imitują naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień, zachowując autentyczny...
  • Czy dywan sprawdzi się na płytkach? Liczba postów: 33 Grupa: Robimy stro... Koszty prania dywanów mogą również wzrosnąć, jeśli potrzebna jest szybka usługa. Wiele firm oferuje ekspresowe pranie za dodatkową opłatą. Informacje na ten tem...
  • Szalunki stropowe Liczba postów: 44 Grupa: Robimy stro... Interesuje mnie hobok metalowy. Czy możecie polecić firmę z takim asortymentem? Ważna jest dla mnie wysoka jakość produktów. Ostatnio znalazłam w Internecie fir...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 374 Grupa: Robimy stro... Osobiście uważam, że drewno naturalne na podłodze to najlepsza rzecz! To rozwiązanie zdrowe, bezpieczne i generalnie rekomendowane rodzinom z małymi dziećmi ;)....
  • odległość paneli od ściany Liczba postów: 5 Grupa: Robimy stro... ja impregnowalem srodkiem Classen Nano Silver ... wpisz w google, to wyskoczy ... 1 litr okolo 23zl, a wystarczylo na dwukrotne pokrycie 40m2 ... ladny delikatn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19207 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >