Czy podłogówka może być w kuchni?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

5 lutego 2009, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak sądzicie? Czy montaż ogrzewania podłogowego może być w kuchni? Czy takie rozwiązanie jest dobrym rozwiązaniem? Zaznaczę że kuchnia służy w moim domu do spotkań towarzyskich i do przyjmowania gości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2009, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

jak najbardziej ...sprawdzi sie i to znakomicie.. bedzie mozna smigac na boso ( i nago :wink: )

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2009, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Radex napisał: jak najbardziej ...sprawdzi sie i to znakomicie.. bedzie mozna smigac na boso ( i nago :wink: )

Radex ja rzekł bym, że musi być. Jeżeli przyjmujesz tam gości to po pierwsze widok zwykłego grzejnika nie jest najefektowniejszy, a po drugie gdy goście poczują ciepełko pod stopami to zrobi to na nich wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2009, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A moglibyście powiedzieć jaki rodzaj ogrzewania podłogowego byłby najkorzystniejszy(dający duże ciepło małym kosztem finansowym)?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2009, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Najbardziej popularnym i najefektywniejszym jest jest system ogrzewania podłogowego wodnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że się sprawdzi najlepszy wybór jaki można wybrać naprawdę i dokładnie... najlepszym ogrzewaniem byłoby podłogowe wodne

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2022, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto pamiętać o wyborze także odpowiednich elementów ogrzewania podłogowego i dlatego jeżeli będziecie na etapie poszukiwań podpowiedzi jak do tej podejść, aby cieszyć się wysoką sprawnością i efektywnością to mogę polecić artykuł https://remont.biz.pl/ogrzewanie-podlogowe/ro zdzielacz-do-podlogowki/ z którego dowiesz się więcej m.in jak dokładnie działa rozdzielacz do podłogówki i jak go należy dobrać. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2022, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie urządzania mieszkania i też zastanawiam się nad podłogówką. Muszę się zdecydować czy chcę ogrzewanie gazowe czy elektryczne

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2022, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No jasne, że może być w kuchni. Warto tylko ominąć miejsce, w którym będzie stała lodówka, ponieważ przez to może ciągnąć więcej energii.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2022, 08:20

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie macie w domu ogrzewanie? Niedawno wybudowałem dom i na początku myślałem o montaż kotła węglowego, ale w ostatnim momencie zmieniłem zdanie i wybrałem kocioł gazowy Vitodens 100-W, typ B1HF https://sklep.vinstal.pl/produkt/vitodens-100 -w-b1hf-32-32kw-viessmann od firmy VIESSMANN. Piec doskonale spełnia swoją funkcję i jest bardzo łatwy w obsłudze.

Ten post był edytowany przez Bartek_Mac dnia: 21 września 2022, 08:20
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Aranżacja biura Liczba postów: 398 Grupa: Porady i op... Obiecane zdjęcia.
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >