Czym odnowić kolumny?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

2 listopada 2010, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W jaki sposób można odnowić popękane kolumny które podtrzymują dach przed wejściem do domu? O ile dobrze pamiętam są one wykonane częściowo z cegły a częściowo z gipsu. Czym mogę zespolić popękane kawałki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2010, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja spróbowałbym położyć nową warstwę gipsu na całej kolumnie. Nie kładź grubej warstwy gdyż może okazać się zbyt ciężka. Wydaje mi się że ta metoda może rozwiązać problem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2010, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No poprzednik dobrze prawi ;) To będzie w miare najlepsze rozwiązanie. Na koniec możesz przykleić takie specjalne styropianowe ozdoby na kolumny, pięknie to wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2010, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W serii artykułów z firmy Atlas można dobrać produkt do wypełniania ubytków. Radzę najpierw jego użyć (cienką warstwę) aby scalić popękane kawałki i dopiero później położyć nową warstwę gipsu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2010, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Również polecam Ci gips. Ale nie szczędź pieniędzy, kup porządny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19964 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >