Czyszczenie kostki brukowej

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

12 marca 2015, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do myjek ciśnieniowych to jest kilka dobrych firm. Ja akurat mam karchera K 3.00 ECOSILENT z apeks-system.com.pl. Do czyszczenia powierzchni przy domu nadaje sie w sam raz. Sprzęt jest dobrze wykonany, ale to wiadomo - marka mówi sama za siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2015, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam myjkę ciśnieniową i rzeczywiście wszelkie zanieczyszczenia z kostki świetnie schodzą pod ciśnieniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2015, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Niektóre modele kostki lub płyt betonowych są fabrycznie impregnowane, więc zanieczyszczenia z ich powierzchni jest usuwać dość łatwo. Zwykle wystarcza do tego silny strumień wody z myjki ciśnieniowej, ewentualnie z niewielką ilością środka myjącego przeznaczonego do konkretnej nawierzchni. Trudniej usuwa się plamy z materiałów nieimpregnowanych, ponieważ różnego rodzaju zanieczyszczenia mogą wnikać pod powierzchnię kostki i zostawiać trudne do usunięcia przebarwienia. Dlatego po oczyszczeniu najlepiej jest kostkę zaimpregnować, żeby później było łatwiej ją oczyścić. Ja impregnowałem u siebie Dynasilem ST-Bruk i świetnie zabezpieczył powierzchnię - w ogóle nie wchłania wody i tłustych plan, a do tego kolor wygląda jak nowy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2015, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedne nawierzchnie są impregnowane, inne mniej, inne w ogóle. Taki sprzęt, jak myjka ciśnieniowa, np. taka wspomniana karchera: apeks-system.com.pl/pl/Dom-i-ogrod/Urzadzenia-wysokocisnieni owe#top3 jest sprzętem podstawowym w domu. Przecież to nie tylko można czyścić kostkę, ale również inne rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2015, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym preparatem na naloty pochodzenia oragnicznego jest ChwastouT. Z tym preparatem szybcioutko udaje mi się usunąć zanieczyszczenia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2015, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Porek456 napisał: Dobrym preparatem na naloty pochodzenia oragnicznego jest
ChwastouT. Z tym preparatem szybcioutko udaje mi się
usunąć zanieczyszczenia :)

Ten preparat nie szkodzi dla środowiska?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2015, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

u mnie jedyne czemu zaszkodził to mech, który dość mocno wystawał z pomiędzy kostki. teraz jest spokój, ale generalnie zastanawiam się nad zafugowaniem tego.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2015, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

OO to jeżeli ten ChwastouT zaszkodził tylko dla mchu to dobrze, dzięki za informacje. Co dokładnie masz, że chcesz fugować?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Łaaał na prawdę pieknie to wygląda. Ja bym chyba nie fugował, po co niszczyć takie piekno jak ten bruk Rustica, a tak ma idealny charakter i styl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2015, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

ottenjeden, gdyby ten środek szkodził dla środowiska, to Pozbruk jako firma miałaby przechlapane. A nie słyszałem o żadnych protestach. Stąd nasuwa mi się jednoznaczny wniosek, że ten chwastouT jest bezpieczny w użyciu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie na posesję. Liczba postów: 581 Grupa: Ogrodzenia... Pytanie tylko, czego dla siebie szukacie. Dzisiaj faktycznie wybór na rynku jest bardzo szeroki, więc nie powinno być problemów z dobraniem takiego ogrodzenia,....
  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >