Deska elewacyjna- Imitacja drewna

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 października 2016, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Deski FASADA PANEL to linia nowoczesnych, uniwersalnych płyt cementowych produkowanych w innowacyjnej technologii, dzięki której płyty uzyskują doskonałe parametry wytrzymałościowe przy minimalnej grubości.
W procesie produkcji stosowane są tylko naturalne produkty takie jak cement portlandzki, piasek kwarcowy, włókno celulozowe i naturalne dodatki poprawiające parametry techniczne. Płyty to produkt całkowicie wolny od
azbestu, włókien sztucznych i formaldehydu.Płytę można przyklejać do ścian ogólnie dostępnymi klejami budowlanymi (np. klej do glazury i terakoty stosowany na zewnątrz) lub przykręcać do ścian i konstrukcji drewnianych specjalnie dedykowanymi wkrętami.Kolejna czynnością jest impregnowanie płyty i malowanie dowolnie wybranym kolorem bejcy.
Wykonana w ten sposób elewacja nie wymaga co rocznego malowania i zachowuje swój wygląd przez wiele lat. Deski myjemy czysta woda z dodatkiem detergentów np. płyn do mycia naczyń.
Więcej informacji technicznych uzyskacie Państwo na stronie www.plytymgo.com lub telefonicznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Deska super rzeczywiście, ale żeby nie było nudno i monotonnie to można ją połączyć na przykład z klinkierem. Przysucha ma fajny całkiem i dodatkowo taką aplikację http://www.klinkierdesigner.pl/ gdzie można zobaczyć, jak taka elwacja będzie wyglądała przy ułożeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, tak. plytki klinkierowe plus deski super efekt. gdzies już taki widzialam i jestem zachwycona.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrym połączeniem może być deska i piaskowiec. Dałoby to niesamowity efekt estetyczny. Piaskowiec na elewacje i fasady oferuje firma: https://www.piaskowieciwapien.pl/elewacje-i-f asady . Takie fasady są trwałe i równocześnie pełnią funkcję izolacyjną. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ja znam i mogę polecić deski Tabulo - nie jest ona sama w sobie tania,ale za to jako jedyna jest certyfikowana. W porównaniu do naturalnego drewna (bo tutaj koszty związane z montażem, konserwacją i utrzymaniem tego dochodzą), zastosowanie takiej imitacji drewna jest w podsumowaniu tańsze (bo kładzie się raz i nie trzeba tego konserwować). Także wychodzi relatywnie taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

minusem desek elewacyjnych jest to, że trzeba je co kilka lat malować i impregnować. Inaczej szybko się zmasakrują... Ja mam na fragmencie elewacji deski i niestety niektóre zaczęły mi już ciemnieć. Deski są zestawione z klinkierem (nietypowa cegła klinkierowa Long John - bardzo długa i płaska, z daleka wygląda trochę jak deski).

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy ostatnim remoncie mojego tarasu wykorzystałem deski elewacyjne od Kosbud i muszę szczerze przyznać że jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość i polska cena do tego, także polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli mowa o wykończeniu tarasu, to uważam ze deska kompozytowa znakomicie się sprawdzi, możemy wybrać dowolny wzór oraz kolor, a my chętnie w tym pomożemy :)


www.Meisen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam część fasady wykonaną z deski elewacyjnej Cedral z Plastics plastics.pl/produkty/budownictwo/deska-elewacyjna-cedral. Muszę przyznać, że bardzo ładnie się prezentuje. Ekipa nie miała kłopotów z montażem. Dwa – deska elewacyjna ładnie się łączy z tynkiem cienkowarstwowym. Fajny materiał.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2018, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele elewacyjne i kasetony można znaleźć w firmie www.loxan.pl. Wykonują swoje wyroby na najnowocześniejszym parku maszynowym sterownych systemem CNC. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 260

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >