Diody w meblach

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

4 stycznia 2011, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja tez jestem za takim rozwiązaniem, kiedy trzeba po coś sięgnąć nie trzeba od razu zapalać głównego światła bo takie diody w zupełności wystarczą. Ja posiadam takie w segmencie w kuchni i jestem bardzo zadowolona, a co sądzicie o takich diodach w meblach pokojowych ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jako tak zwane światło klimatyczne, oczka meblowe czy kinkiety są bardzo dobrym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2011, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre i nowoczesne rozwiązanie. U siebie zastosowałem podświetlenie obrazu, a w niedalekiej przyszłości listwy LED podświetlą kolejne punkty w moim mieszkaniu.

Dom i wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2011, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam przedpokój w panelach, w suficie wpuszczone są diody ledowe, powiem wam że gdybym miał remontować przedpokój nie zmienił bym świateł ledowych w suficie bo to na prawdę fajne rozwiązanie, światło nie jest ani za ostre, ani za lekkie, do tego mam sterownik światła więc dostosowuje tonacje do pory dnia i potrzeb

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2011, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam że takie podświetlanie diodami LED daje niesamowity efekt w pokoju,tym bardziej jeżeli nie zastosujemy żadnego oświetlenia górnego. Tylko obawiam się,że mogłoby być za ciemno podczas czytania książki lub innej pracy. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2013, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajny pomysł - i praktycznie wszystko łatwiej wyszukasz z szafie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 213 Grupa: Najnowsze t... A co powiesz na te modele https://madar24.pl/meble/lozka/lozka-200 x200/? Estetyczne i funkcjonalne. Nowoczesny design pasujący do każdej aranżacji, duża powierz...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 283 Grupa: Najnowsze t... Szukając gresu na ścianę znalazłam ofertę sklepu AllForHome https://www.a4h.com.pl/kategoria-produkt u/plytki-gresowe-na-sciane-i-podloge. Ktoś już tam kupował?....
  • Podłoga Liczba postów: 117 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Pościel Liczba postów: 72 Grupa: Najnowsze t... Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla blis...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19203 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >