Dlaczego warto olejować podłogi?

« Powrót do artykułu: Dlaczego warto olejować podłogi? | « Powrót do grupy: Wnętrza

26 stycznia 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

olejowane podobno ładnie wyglądają w przedpokoju, moja siostra ma z artcore kamrelową olejowaną deskę w przedpokoju i ona jest ozdobą samą w sobie już.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie łóżko jest najbardziej praktyczne w sypialni... Liczba postów: 9 Grupa: Wnętrza Oj tak, materac tak! A ja jestem ciekawa czy ktoś z Was słyszał i korzystał już z czegoś takiego jak materac japoński? Bardzo mnie zaintrygowało takie rozwiązan...
  • Kolekcja Nawabari - elegancki komplet mebli inspir... Liczba postów: 2 Grupa: Wnętrza Projekt eleganckiego kompletu mebli inspirowanego więzami międzyludzkimi może być zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny, Friday Night Funkin odzwierciedlając g...
  • Bezpieczne łóżeczko Liczba postów: 13 Grupa: Wnętrza Ja polecam funkcjonalne łóżeczko dla dziecka, które rośnie wraz z nim! Po co przepłacać po paru latach kupować nowe, skoro można raz, a dobrze na 10 lat posłuży...
  • Komfortowa jadalnia w małym mieszkaniu Liczba postów: 9 Grupa: Wnętrza Moim zdaniem najważniejszym elementem jadalni oraz kuchni jest oświetlenie. To na nie zwróciłbym szczególną uwagę przy zmianach w tych 2 pomieszczeniach. Następ...
  • Sprawna przeprowadzka - krok po kroku Liczba postów: 42 Grupa: Wnętrza Sprawna przeprowadzka - krok po kroku Przeprowadzka może być stresującym doświadczeniem, ale odpowiednie planowanie i organizacja mogą uczynić ten proces znacz...

Czytaj też